automoto.ee foorumid

Täisversioon: Turist T200
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tervist oleks vaja Turist T 200 varuosasi , kas on mingeid lehtesid eesti või välismaa omasi kus müüakse
vene rolleritele varuosasi turist/tuula /cezetta jne .
Aitähh !
Tervist

Ega väga netis müüa ei ole, nipet näpet siin ja seal on aga eraldi lehte küll leidnud ei ole. Venemaal on mõni leht.

Siin kes müüb uuema tuula juppe, mis peaks ka vanemaga klappima asukoht Venemaa.

http://mc78.ru/index.php?p=catalog&id=79&start=2

Hea koht on teletorni motopood, aga sinna pead kohale minema, sest vend väga telefoniga ei räägi Big Grin

Jawa.ee lehel on amordid müügil aga üks papi seal küll suhelda ei oska, mul on juba kaks negatiivset kogemust ja ega rohkem sinna ei kipu.

Ja narvas on ka üks vend aga ma ei leia praegu seda lehte üles.

Parimat

Lauri
Võhmas on Tsiklikombinaat Wink seal müüakse ka, enamus kasutaud osad aga on uusi ka.Tel.56644605
Töötab nagu vana Lihakombinaat ikka puhkepäevadel ka.
Käigukasti juppe ostes peab arvestama, et Muraveil ja  sama mootoriga Tuula tsiklil TMZ 5.951 ja 5.952 on käiguvahetuse mehaanism erinev, Muraveil esimene käik ülespoole, tsiklitel vastupidi.
Terv

See Tsiklikombinaat on küll vinge koht, sain suunatule, kraani pikenduse, uue keti ,jahutuse plekid ja muidugi pärl.... tutikad ketikaitsekummid Big Grin mille üle ma olen eriti rõõmus. Is leidsin veel sellise koha, kust saab tuulale sidurikomplekti. minskparts.com, eestisse saatmine 19 euri.


Parimat

Lauri