automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ilmselt tehasevariant
[attachment=88051]
Tere.

  Mu Opel  Astra  F . moondus Opel Astra G ks , ehk on kellelgi üle 15" veljed poldiring 4X100 .

Edvard 51949018
Tere!

Kellel on pakkuda MTZ-50,52 käivitusmootori väikest bensiinipaaki? Mul vale paak kellegi poolt peale pandud, annaks selle vastu kasvõi. Mingi lapik madal on, aga ei sobi heasti oma kohale, keegi on sinna peale pannud hädapärast. Pakkuge julgelt.

Tel. 56956013
Link mul ühel on ka selline madal, vaata kas link avaneb ja näed milline on. On üle jäämas.
[Pilt: y4mjXMuS4poHy14YUxAIW_46Jrv5oYge02UUk1xi...pmode=none]
(17-05-2021, 19:00 PM)Kult Kirjutas: [ -> ]Link mul ühel on ka selline madal, vaata kas link avaneb ja näed milline on. On üle jäämas.
[Pilt: y4mjXMuS4poHy14YUxAIW_46Jrv5oYge02UUk1xi...pmode=none]
Sobib.
Huvitun kahes laiemast plekkveljest, et ehitada pildil nähtav välipliit. Tartust või Võrust kaugemale otsima ei tuleks.
[attachment=88150]
[attachment=88152]
4T trimmerile (Partner BC 435B) oleks vaja paagi küljes olevat "punni" kust 2 toru läbi tulevad-
Ava läbimõõt on 17mm ja ja kaunis kõrgete servadega, nii et punnil olev soon peaks üsna lai olema.
[attachment=88153]
Sai ühelt seisvalt 2T trimmerilt see kork välja kistud, aga läbimõõt hulka jämedam ja soon kitsas.
Samuti on bensiini käes voolikud läinud rabedaks ja lagunesid ära. 
Kas nii peenikest voolikut kuskil kaubanduses pakutakse?
Või on kellelgi seisva doonori pealt neid juppe pakkuda (teoreetiliselt peaks ühe toru otsas veel paagi sõel ka käima)
Samuti oleks huvi trimmeri tööorgani detailide vastu (reduktor on 10-e nuudiga ja 10mm) või vihjet, kust oleks mõtekas rohuketta seibe/mutrit ja jõhvi pooli küsima minna.
Kõigi küsimustega aitab näiteks Hortulus.ee. Saadavad ka, kui nii küsidaWink
Ega keegi juhuslikult oma 2400w metabo relakat ära pole lõhkunud? Oleks vaja selle relaka küljest ketta kaitset, et see varafreesi jaoks ümber modifitseerida Smile
Tere .                                                                                                                                                                      Kas kellegil leidub Honda g50 mullafreesile rattaid ,rehvid pole olulised põhiline et veljeflantsid on terved ? Võibolla sobivad ka mingi teise jaapanlase rattad või leidub kellegil kuuskant toru sisemõõduga 36 mm mm pikkusega 400 mm . Ootan infot foorumisse või numbrile 51 34 354 .
Ega kellelgi pole vedelemas delta võrrile kolvirõngaid, või äkki saaks infot kust neid üldse leida tänapäeval? Pärnus ei suuda keegi neid organiseerida, või olen valest kohast küsimas käinud...
(27-05-2021, 00:03 AM)botzor Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi pole vedelemas delta võrrile kolvirõngaid, või äkki saaks infot kust neid üldse leida tänapäeval? Pärnus ei suuda keegi neid organiseerida, või olen valest kohast küsimas käinud...

Narvas üks müüb:
https://www.jawavaruosad.com/
(27-05-2021, 00:16 AM)tõnn Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2021, 00:03 AM)botzor Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi pole vedelemas delta võrrile kolvirõngaid, või äkki saaks infot kust neid üldse leida tänapäeval? Pärnus ei suuda keegi neid organiseerida, või olen valest kohast küsimas käinud...

Narvas üks müüb:
https://www.jawavaruosad.com/

No ma ei tea, 3 päeva tagasi esitasin tellimuse sinna. Tuli email ja puha, et edastame teile maksetingimsied ja info vms. Pole rohkem kippu ega kõppu. Jumal tänatud, et mingit raha kuskile kandma ei kukkunud kohe. Ei tundu väga ok koht hetkel.
Sinna peab helistama ning kohalikku narva keelt rääkima.
Kui on olemas "viberi äpp" siis saab ka sealt kaudu suhelda. Vajadusel saab ka Eesti keelega hakkama.
Tarnetega kipub olema nii ja naa, mulle näiteks on ka Jõhvi koju kätte toodud asjad. Samas kolbe Jawale tellisin enne jõule, siiamaani ootan.
Aa ok, siis ma rohkem ei oota ja tellin ebayst ära.

Eestis tegutsev pood võiks ikka eesti keeles toimetada. Ma dibladega äri ei tee, kes Eestis elades keelduvad eesti keeles suhtlemast.
Keeldumist võib kohata võibolla k-järvel, lasnagorskis või annelinnas.
Narvas nad lihtsalt ei oska, vajadusel kasutavad oma vähest oskust.
Konkreetse Narva netipoodi peavad mees ja naine, naine oskab eesti keelt kuid ei tea motikatest midagi. Mees tegeleb motikatega ja toob juppe venemaalt kuid eestikeel on lünklik ja see poepidamine ei tule tal hästi välja, vist on motivatsioonipuudus.
Näinud olen neid mõlemid, tegemist ei ole petturite ega mingit sorti tõusikutega.
jawavaruosadest samuti kedagi kätte ei saa ei emailiga ega ka telefonitsi.
Kas kellelgi seisab aia ääres doonori staatuses Opel Zafira A ehk siis esimene mudel?
Juhipoolsel uksepeeglil otsustas klaas sõidu pealt küljest kukkuda. Kopsik ise ja seesolev mudru on terved(servod, soojendus). Liim on aastatega murenema hakanud, vanust juba 18a...
Kontakt privas või 56643431.
Kui pole just plaanis Zafirat veel 17 a. pidada, et siis musta numbrit püüdma minna, siis ma võtaks puhtal hinda vaadates uue B-osa.
Mul juhtus sama asi opel comboga.
Esinduses pakuti, et kas paneme originaal osa või b varuosa, mina valisin odavama ja edaspidi oli alati nägu "naerul" kui sinna kõverpeeglisse vaatasin, oskavad alles toota igasugu veidraid varuosi.

Ei soovita b-varuosa.
Ligidalt vaadates oli ok kuid kaugustesse ei näe.