automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Erineva suurusega veneaegseid torutange kellelgi üleliia? Enda komplektis kahel mokad murtud... Eriti huvitatud ca 30cm pikkadest ja ca 60cm pikkadest...
Vajan Pioneer pliidi käepidemeid, 1-3 tk.
Viljandimaal tulen järele, kaugemalt eelistaks pakiautomaati.
Kompensatsioon kokkuleppel, võin vastu anda näiteks 40x70cm ribiplaadi samale pliidile.


Kontakt privaatsõnumiga.
[Pilt: 1_1_27581118.jpg]
Vihma-kastmisvee tarbeks oleks 1-2te plastmass või muidu puhast tünni vajaka 200-300l, soovitavalt pealt lahtist. 1000l mahuti jääb suureks.

olemas, soov.ee aitas
(11-05-2016, 09:37 AM)Hõljuk Kirjutas: [ -> ]Vajan Pioneer pliidi käepidemeid, 1-3 tk.
Kuppelgrilli oma sobib mõõtudelt. Ajutiselt hädapärast.
(11-05-2016, 10:14 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]Vihma-kastmisvee tarbeks oleks 1-2te plastmass või muidu puhast tünni vajaka 200-300l, soovitavalt pealt lahtist. 1000l mahuti jääb suureks.
Vastu pakkuda samas mahus malmvann või natuke sularaha.
Logistiliselt oleks hea Tartu või sealt lõunapoole.

5O2B243

Mulle võib samu asju pakkuda Harjumaal.
Viimsis mingid tünnid leian, üks isegi tsingitud.
Vajan tervet JUMZi või MTZ - 80 esivelge. Mida rohekm Lõuna - Eestis, seda parem...
Minu otsingud on tänseks lõppenud ja soovitud asi leitud.
Otsin treipigi tsentrit. Vana vene koolipink, aga töötab ok. Kuskohast sellist asja saaks ja mille järgi otsida? Esialgse otsimise peale tundub, et neil on  mingid numbrid. Ma ei tea aga rohkem, kui et see auk, kuhu see tsentripea sisse käib,  on otsast 17mm? Oleksin väga õnnelik kui mõnel selline asi pakkuda oleks. Jutt siis ikka metallipingist ja laagriga tsentrikoonusest.
Ma vaatan keldris ringi, midagi peaks alles olema.
(27-05-2016, 16:49 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Ma vaatan keldris ringi, midagi peaks alles olema.

Oleks super, kui on Smile ....
(27-05-2016, 16:42 PM)maitus Kirjutas: [ -> ]Otsin treipigi tsentrit. Vana vene koolipink, aga töötab ok. Kuskohast sellist asja saaks ja mille järgi otsida? Esialgse otsimise peale tundub, et neil on  mingid numbrid. Ma ei tea aga rohkem, kui et see auk, kuhu see tsentripea sisse käib,  on otsast 17mm? Oleksin väga õnnelik kui mõnel selline asi pakkuda oleks. Jutt siis ikka metallipingist ja laagriga tsentrikoonusest.
Selle asja nimi on pöörlevtsenter.Täna käidi minu garaažis sama asja otsimas:kellegi saevõll pooleli.
Äkki kellegil vedeleb tonnist plastikust veemahutit seda kandilist?Päris tasute ei taha,lääne harju ja mida ligemal seda parem ja kastmisveele vaja.
(27-05-2016, 18:00 PM)_rein_ Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2016, 16:42 PM)maitus Kirjutas: [ -> ]Otsin treipigi tsentrit. Vana vene koolipink, aga töötab ok. Kuskohast sellist asja saaks ja mille järgi otsida? Esialgse otsimise peale tundub, et neil on  mingid numbrid. Ma ei tea aga rohkem, kui et see auk, kuhu see tsentripea sisse käib,  on otsast 17mm? Oleksin väga õnnelik kui mõnel selline asi pakkuda oleks. Jutt siis ikka metallipingist ja laagriga tsentrikoonusest.
Selle asja nimi on pöörlevtsenter.Täna käidi minu garaažis sama asja otsimas:kellegi saevõll pooleli.

Selline asi 
https://osta-ee.postimees.ee/index.php?q...earch=OTSI
(27-05-2016, 18:13 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Äkki kellegil vedeleb tonnist plastikust veemahutit seda kandilist?Päris tasute ei taha,lääne harju ja mida ligemal seda parem ja kastmisveele vaja.

Soov.ee ja kuldnebörs. Mahutite all neid Harjumaal terve pinu, hinnad äärest äärde.
(27-05-2016, 18:13 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Äkki kellegil vedeleb tonnist plastikust veemahutit seda kandilist?Päris tasute ei taha,lääne harju ja mida ligemal seda parem ja kastmisveele vaja.

Raplas. http://www.atv-sport.net/viewtopic.php?f=22&t=10885
(28-05-2016, 09:09 AM)ronny25 Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2016, 18:13 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Äkki kellegil vedeleb tonnist plastikust veemahutit seda kandilist?Päris tasute ei taha,lääne harju ja mida ligemal seda parem ja kastmisveele vaja.

Raplas. http://www.atv-sport.net/viewtopic.php?f=22&t=10885

Peab olema registreeritud kasutaja, et näha seda foorumit.
(09-05-2016, 20:46 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]Ehk vedeleb kusagil riiulil või kolakastis nurkreduktor, 90 kraadi,ülekande arv võiks olla vahemikus 1,6 - 2,0 (ikka aeglasemaks). Mõõtmetelt peaks jääma 200 mm piiresse, seda siis võlli otsast kuni korpuse tagumise välispinnani. Tugevust eeldaks 2 - 3 korda rohkem kui kuulsal Sõpruse sae reduktoril. Korpuse materjal võib olla suvaline metall.

kui selline tegumood sobiks, siis võin mootori otsast ära kakkuda ja ülekande ära mööta (mootor kinni, kuna paar aastat õues vedelenud)

[Pilt: large_29504113_Opa6.jpg][Pilt: large_29504111_9y5a.jpg]

EDIT:
 sellega pole sul vast suurt miskit teha, kuna mootor on  otsakaane eest (asi muidu kasutamata, isegi õli pole kunagi sees olnud)

[Pilt: large_29504115_GGto.jpg]
Maitus, kahjuks ei ole 17mm Morsega Big Grin tsentrit, suuremaid on küll. Kellel vaja, võib küsida.
(28-05-2016, 10:15 AM)zazik Kirjutas: [ -> ]
(28-05-2016, 09:09 AM)ronny25 Kirjutas: [ -> ]
(27-05-2016, 18:13 PM)muska71 Kirjutas: [ -> ]Äkki kellegil vedeleb tonnist plastikust veemahutit seda kandilist?Päris tasute ei taha,lääne harju ja mida ligemal seda parem ja kastmisveele vaja.

Raplas. http://www.atv-sport.net/viewtopic.php?f=22&t=10885

Peab olema registreeritud kasutaja, et näha seda foorumit.

Tsitaat:M: 1000 L IPC MAHUTID


Raplas - 10 eur tk


534281neli0