automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(05-11-2016, 18:42 PM)klemm Kirjutas: [ -> ]
(05-11-2016, 16:45 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Nii "Mõigu KEK" tarkade klubi! Kus kohast saan osta kuivkäimla poti? Valga Viljandi piirkond oleks mõistlik, kui vaja saab ka Tartusse järele mindud.

Iga ehitus pood peaks müüma, näiteks bauhof on kindlasti.

Viljandis polnud eelmisel nädalal Sad
(05-11-2016, 16:45 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Nii "Mõigu KEK" tarkade klubi! Kus kohast saan osta kuivkäimla poti? Valga Viljandi piirkond oleks mõistlik, kui vaja saab ka Tartusse järele mindud.

... ja kui ehituspoe plastik ei sobi, siis ehk leian kuskilt ka malmist klassika (kasutamata). Aga võib aega minna.
(05-11-2016, 20:35 PM)hulgus Kirjutas: [ -> ]
(05-11-2016, 16:45 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Nii "Mõigu KEK" tarkade klubi! Kus kohast saan osta kuivkäimla poti? Valga Viljandi piirkond oleks mõistlik, kui vaja saab ka Tartusse järele mindud.

... ja kui ehituspoe plastik ei sobi, siis ehk leian kuskilt ka malmist klassika (kasutamata). Aga võib aega minna.

vohhh!!!! See oleks kirss tordil või õigemini paras mu p...le
Otsi kulla ksf Big Grin Otsi maa alt, maa pealt, sõprade vaenlaste seast jne...
(05-11-2016, 16:45 PM)JaakH Kirjutas: [ -> ]Nii "Mõigu KEK" tarkade klubi! Kus kohast saan osta kuivkäimla poti? Valga Viljandi piirkond oleks mõistlik, kui vaja saab ka Tartusse järele mindud.

Pärnus üks veel kasutusel suveperioodil. Selline, kus istuda ka saab prilllaual. Muidu vene ajast mäletan neid jalajäljega ka, kus pidid kükitama.
(05-11-2016, 22:18 PM)aavu Kirjutas: [ -> ] Muidu vene ajast mäletan neid jalajäljega ka, kus pidid kükitama.
No neid "Lenini jalajälgi" vist siitpoolt Peipsit enam ei saa. Tavalist kuivkäimla potti(plastist) aga olen minagi ehituspoodides näinud.
(06-11-2016, 17:48 PM)Basilio Kirjutas: [ -> ]
(05-11-2016, 22:18 PM)aavu Kirjutas: [ -> ] Muidu vene ajast mäletan neid jalajäljega ka, kus pidid kükitama.
No neid "Lenini jalajälgi" vist siitpoolt Peipsit enam ei saa...

Mõõduka motivasjuuni puhul lasen laohoidjal välja otsida Wink
Kuigi kuiva varianti "jalajälgedest" pole enne kohanud, aga laohoidja väitel olla laoseisus kirjas.
vohhh!!!! See oleks kirss tordil või õigemini paras mu p...le
Otsi kulla ksf Big Grin Otsi maa alt, maa pealt, sõprade vaenlaste seast jne...

Lp Bardu (Jaagud oleme mõlemad)!
Olin hulk aega vait, aga et sa nii otse( elangi Kulla külas) küsid, siis vildid jalga ja taskulamp kaasa- tagaõues panen külilioleva malmist danskerimööbli kohale vitsa püsti. Et pärast tänast tuisku üles leiaks jälle. PS prillauda enam pole ja üleüldse ei mäleta kuskohast ta pihta pandud sai.
[/quote]
(06-11-2016, 19:41 PM)pen.skar Kirjutas: [ -> ] PS prillauda enam pole ja üleüldse ei mäleta kuskohast ta pihta pandud sai.

See pidi küll väga paha inimene olema kellelt isegi essupott pihta pandi...  Toungue Big Grin
Einoh nagu klassikaks on Kreisiraadio neegri lugu saanud, laenan sealt idee.... Neeger kas ma pean veel karjuma? Mul on vaja WC potti koonjalt langev, malmist. Jõuab kuni põrandani. Prilllaud pole oluline Big Grin
Ehhh!!! Mul tuttaval tegelikult vaja Ma ise panin kunagi teehoolduses kasutatava hoiatuskoonuse tuuri ja sain sellega hakkama. Kuni sain tänapäevasema!!!
pen.skarile tean tean et elad Kullal ja sa ilmsed vihjad selle vitsaga seda et tsuktsid pidid nii end kergendamas käima. Vaja kaks vitsa ühe lööd püsti mille najal häda teha ja teisega peksad hundid ja karud eemale.

Naljanurgaks läks kätte ära!!!!!!
Sakslased tegid tankitõrjekahuri, mille toru läks mürsule suurema kiiruse andmiseks eest 16 mm peenemaks(seest!!). Ainult  kulus mõnesaja pauguga ühejämeduseks ja siis T 34`le liiga ei teinud enam. Selle malmpoti koonust peab kartma- mihukese lõppkiiruse võib  hädale anda...
(06-11-2016, 22:16 PM)pen.skar Kirjutas: [ -> ]Sakslased tegid tankitõrjekahuri, mille toru läks mürsule suurema kiiruse andmiseks eest 16 mm peenemaks(seest!!). Ainult  kulus mõnesaja pauguga ühejämeduseks ja siis T 34`le liiga ei teinud enam. Selle malmpoti koonust peab kartma- mihukese lõppkiiruse võib  hädale anda...

ja ja
Vaja üht trimmeri/sae/võikuratteabmilleveel väikesekubatuurilist töökorras komplekset mootorit. Pakkumisi ootan sõnumisse.
(01-11-2016, 12:56 PM)Telc Kirjutas: [ -> ]Tere auväärsed.

Kas on kellelgi sellist vanamoodu vaheukse lukku?
Mõõdud on 14mm x 146mm x 73mm
[Pilt: 14923106_1245929152094117_923319419_o.jpg]

EDIT: Kui tõesti täpselt sama ei leia siis vaataks ka teisi mõõte, aga eks teate ju isegi - kui inimene ei PEA siis ta ju ei taha hakata uksetappi ümber tegema.

Kahjuks ei suutnud seda lukku enam kuskilt leida. Võimalik, et olen loovutanud juba kellelegi.
postitus 833 Rolleyes
Ksf Telc- lukk tundub pätsu või kolla aegne olevat. Olemas, ainult võtit ei garanteeri. Kui just lennuki uksele ei lähe, siis võiks pesa ikka parajaks töödelda ja nüüdse panna. Vanaaegse võtmega võib kassasabas samapiinlik lugu juhtuda kui mungal trammis...
Vajan Mtz 80/82 vasakpoolset ukselukku akvaarium kabiinile .  Vaja just nö vanematel akvaariumitel kasutatud mudelit.
Ega kellelgi ei juhtu vedelema lennuki kella...?
Vene (Tupolevi) oma oleks ka väga ok, peaasi, et taustavärv oleks must.

Midagi taolist:

[Pilt: A4C1Frntb.jpg]

Hinnas vast saame kokkuleppele. 
Taust võiks olla loetav, välisvõru annab ju taastada. Töökord pole ka nii oluline.


.
Stihl kirjutas
Vene (Tupolevi) oma oleks ka väga ok, peaasi, et taustavärv oleks must.

100 prossa lennukitel ja ka enamikel krusadel kellade taust must. Inimsilm pidavat  sellist versiooni videvikus paremini nägema.Lihtsalt tähelepanek. Rolleyes
(08-11-2016, 19:31 PM)linnuke Kirjutas: [ -> ]Stihl kirjutas
Vene (Tupolevi) oma oleks ka väga ok, peaasi, et taustavärv oleks must.

100 prossa lennukitel ja ka enamikel krusadel kellade taust must. Inimsilm pidavat  sellist versiooni videvikus paremini nägema.Lihtsalt tähelepanek. Rolleyes

http://osta-ee.postimees.ee/k-750-ural-d...src=search ,see peaks olema izi spido,emmidel olid mustad taustad vist.
http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=50554
http://forum.automoto.ee/attachment.php?aid=50553
Selline vedeleb, ei käi ja seisukord teadmata. Kas on taastatav, pole aimugi