automoto.ee foorumid

Täisversioon: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(24-07-2018, 18:42 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]On sul seal mootori otsas inertssidur? See hõlbustab tunduvalt käivitust. Flintkaubandusest saab näiteks hiinakloonide hoorattaid ja asju

Hiinaka hooratast panna ei saa.Terade väljalülitamise võimalus on ka,süsteem sama nagu murutraktoril,rihm lõdvaks.
Olen vestelnud ka teiste sama riistapuu kasutajatega,kõik vannuvad. Mõni on üldse orig.starterist loobunud ja tekitanud 
sinna asemele nööripooli ning käivitab nagu kolhoosiajal Belarussi käivitusmootorit.
Kui sul on seal tavaline põllumajandus rihm, siis rihm lõdvaks süsteem ei toimi. Oma kreissaega need mured läbi käidud. Inertssidur õige lahendus, käivitades pole mootoril lisa takistust... ilma siduritta oli tunne, et kisun nööri pooleks või rebin selle starteri sealt mootori küljest maha ennem kui käima jõuab tõmmata Big Grin
(24-07-2018, 22:38 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Kui sul on seal tavaline põllumajandus rihm, siis rihm lõdvaks süsteem ei toimi. Oma kreissaega need mured läbi käidud. Inertssidur õige lahendus, käivitades pole mootoril lisa takistust... ilma siduritta oli tunne, et kisun nööri pooleks või rebin selle starteri sealt mootori küljest maha ennem kui käima jõuab tõmmata Big Grin

Ei ole tavaline põllumajandus rihm. Endal ka läbikäidud tee.Eelistan  mugavust,et käivitamine nupuvajutuse kaugusel.
Mootoril valmidus elektristarteri paigalduseks olemas, ainult hooratas ilma hammasvööta ja puuduvad laadimismähised.
Starter,tõmberelee ja aku olemas mul,praegu asi ainult eelmainitud pulkade taga aga täna vist saan need ka.
Lisan veel,et nn.põllumajandusrihmad ei kannata selili üle rihmaratta jooksmist,rääkimata terade kaasavedamisest seismajätmisel
ning kõik muud hädad.Hinnavahe muruka rihmaga mõnikord küll kümnekordne aga ei viitsi katsetada olen laisk ja mugav vend.
Moded käsevad  meil vist varsti muruka teemase kobida.
Otsin Fortschritt E514 kallakuketi veomuhvi sidurit. Asub vōlli otsas oleva rihmaratta küljes.
Kui keegi kaasvõitlejatest teab kedagi, kes teaks kedagi, kellel võiks lähiajal üleliigseks muutuda mõni vanakooli garaazhi töölaud, kruustangid jms "raskemaid" tööriistu, siis neid võib mulle pakkuda. Loomulikult ei eelda, et tasuta.

Sooviks enne talve oma garaazhi mingid elementaarsed töövahendid kokku kraapida, et oleks võimalik pisut nokitseda.
https://www.kuldnebors.ee/search/search....ype=mypost

võid kohe täna järgi tulla. Kruustangide asja ma pean natuke mõtlema...
[attachment=70700]

Kas kellelgi on Kärcher K5.200 sobivat pesupüstolit? Pesur nässus, püstol liigne? Rikkega samasugune pesur? Kõik variandid laual Smile
Vahetusfondis on igasugust kraami. Keeratava ühendusega püsse on väike kuhjake. Vanarauateemasse panin värskelt keevituse vidinaid.
Mul on. Mingi odav karcher oli, numbrit peast ei mäleta. Asub pärnumaal, kuhu satun järgmine nädal. Vähe kasutatud teist, enne külmus pump vms lõhki.
On vaja toru jahutussüsteemile 
[attachment=70729]
Välisläbimõõt 32-35mm, minimaalne pikkus 200mm. Hea kui oleks alumiiniumist

Andrei
PS
5688 5260
suprudko@gmail.com
35mm alutoru on mul mitusada meetrit.
Ehk on pakkuda 6V pirne mootorratta esituledesse (32x21w või 32x32W) ja tagatule pirne 6V 2w...
(29-07-2018, 00:29 AM)CHRhmm Kirjutas: [ -> ]...ja tagatule pirne 6V 2w...

Kui selle all on mõeldud T10 sokliga pirni, siis neid saab, 60 senti tükist, 10-ne karp miinimumkoguseks!
Ma nüüd ei oska täpselt sokli nimetust öelda aga tagatuleks on FP7 ehk:
[Pilt: h122.jpg] 
Minu teada peaks kaasajal olema pesa BA9s 
Need vist leidsin... https://avsk.ee/est/tooted/6v-pirnid/6v-...27765.html
Aga kui on pakkuda vanu pirne, millel dateering "63" või 72 siis nendest oleks ikka huvitatud.

Eks ette proovin ka selle ärahttps://avsk.ee/est/tooted/6v-pirnid/6v-35-35w-sokkel-p15d-mootorratta-ja-mopeedi-pohitule-pirn_27753.html, kuid mul genekas G401 on 35W kokku ehk siis iga W on oluline.
Mure hüdrosüsteemi seibiga mõõdud: paksus 2mm, väline läbimõõt 38mm ,sisemine läbimõõt 22mm!

Seibe on vaja 4-10 tk , kas alumiinist või vasest. Olen juba 4 poodi läbi käinud ja ei üheski ei pakutud.
Võtsin müüja soovitusel siis standardsemat, mis kitsad aga nendega ei saa õlilekkimist kinni.

Äkki kuskil on pood, kust neid saab? Mul endal on mõtted ausalt otsas. Ei tahaks mitte järgmist paari pükse hüdroõliga läbi leotada.
(06-08-2018, 20:25 PM)Sm.Samajev Kirjutas: [ -> ]Mure hüdrosüsteemi seibiga mõõdud: paksus 2mm, väline läbimõõt 38mm ,sisemine läbimõõt 22mm!

Seibe on vaja 4-10 tk , kas alumiinist või vasest. Olen juba 4 poodi läbi käinud ja ei üheski ei pakutud.
Võtsin müüja soovitusel siis standardsemat, mis kitsad aga nendega ei saa õlilekkimist kinni.

Äkki kuskil on pood, kust neid saab? Mul endal on mõtted ausalt otsas. Ei tahaks mitte järgmist paari pükse hüdroõliga läbi leotada.

Osta selline tihend kus on kummirõngas sees.Hüdraulika poes on olemas.
(06-08-2018, 22:04 PM)_rein_ Kirjutas: [ -> ]Osta selline tihend kus on kummirõngas sees.Hüdraulika poes on olemas.
https://www.pmkaubamaja.ee/et/pollumajan...endid.html
Kasutasin hüdraulilise puulõhkuja ehitamisel. Hakkasid meeldima, mitte piuksugi ei tulnud vahelt läbi. Samas müüakse ka igasugu muid tihendeid. Hydroskandis on samuti hea valik.
(06-08-2018, 20:25 PM)Sm.Samajev Kirjutas: [ -> ]...
Olen juba 4 poodi läbi käinud ja ei üheski ei pakutud.
Võtsin müüja soovitusel siis standardsemat, mis kitsad aga nendega ei saa õlilekkimist kinni.
...

Kui tihendatav pind pole sile (mitte peegel, aga ilma vagude ja sööbelohkudeta), siis ei aita miski. Eriti tähelepanelikult tuleb vaadata silmusotsakuiud (banjosid) - need tõmmatakse lolli jõuga pingutades nõgusaks ja siis ei saagi pidama enam.

Kuhu säärase mõõduga seibe üldse kulub? Miskine nõukaaegne statsionaarpaigaldus?
IVajan laagrimutrit M60 x 1,5. Keegi aitab?
(07-08-2018, 10:49 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(06-08-2018, 20:25 PM)Sm.Samajev Kirjutas: [ -> ]...
Olen juba 4 poodi läbi käinud ja ei üheski ei pakutud.
Võtsin müüja soovitusel siis standardsemat, mis kitsad aga nendega ei saa õlilekkimist kinni.
...

Kui tihendatav pind pole sile (mitte peegel, aga ilma vagude ja sööbelohkudeta), siis ei aita miski. Eriti tähelepanelikult tuleb vaadata silmusotsakuiud (banjosid) - need tõmmatakse lolli jõuga pingutades nõgusaks ja siis ei saagi pidama enam.

Kuhu säärase mõõduga seibe üldse kulub? Miskine nõukaaegne statsionaarpaigaldus?

Seibid lähevad Belarussi hüdrosüsteemi torude tihendamiseks. Alles sai vahetatud jagaja, kuna vana lekkis päris hullusti. Käisin poes ennem juba seibe otsimas aga anti mingit tänapäevased ja kitsad. Need aga kahjuks õli lekkimist kinni ei võta. Liitepinnad on puhtad ja ei ole rikutud. Hydroscand on kahjuks nädalavahetustel kinni ja nädala sees suurlinna ei satu.
Trei lihtne stants seibide väljalöömiseks, oleks asi ammu tehtud. Tulest- veest läbi, saab pehmeks ka. Seni ainult teiste inimeste tülitamine ja tühisõidud.