automoto.ee foorumid

Täisversioon: Zubrjonoki tehasetähis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere
Käimas parasjagu ühe kerghaagise ümberehitus ja sellega seoses tekkis küsimus, kas keegi oskab öelda, kust leida Zubrjonoki tehasetähist. Haakeseadme kõrval on birka küll, aga seal peal ainult massid kirjas ja raaminumbrit pole. Samas regtunnistusel on kuuekohaline number olemas. Kuna kast vaja jäädavalt eemaldada, siis hilisemate ARKi probleemide vältimiseks sooviks enne selgust saada.

ette tänades,
Sass1
peaks olema samuti haakeseadme juures kolmnurk-tiisli peal, birka on tiisli külje peal.
Minuomal oli parempoolse aisa tagumisel osal.
...ehk siis seal ->[attachment=53968]
Kuna küsija seda ise leidnud pole, siis pakun et numbrisüvendid on roostet täis kogunenud ja kümne värvikihi all. Mäletan et käru (juba vanana) ostes otsisin ka seda numbrit taga nagu Pipi Spunki ja leidsin alles kogu tiislit liivapaberiga üle lihvides. Korralikult puhtaks sain selle alles siis, kui liivapritsi muretsesin. Nüüd on lausa kaugelt näha ja originaalsuuruses fotol loetav.
Sandim lugu siis, kui on isetegevust tehtud ja tiislit keevitatud või ise karprauast uus tiisel valmistatud ning number lihtsalt puudu. Siis saavad vist ARKi onud kurjaks ja oma põllult-metsast sellega kaugemale minna ei tasu.
Mingil veneaegsel kärul, millel olid ümmargused tuled nagu sapakal sellel oli kerenumber porte ülemise serva peal. Kõrvalistuja poolses nurgas haagisel. Mäletan ,et värvi oli kenasti täis.
Mingil veneaegsel kärul võis olla, aga Zubrikul on just seal, nagu pildil näidati - karbi ülemisel serval.
Minu ühel kärul oli sinna vinkel peale keevitatud. Õnneks õnnestus see niimoodi maha lõigata, et number jäi enamvähem terveks, aga siiski 2 kohta vist ei olnud loetavad. Läbi möönduste sai siiski ümberehituse registreeritud ja löödi uus number peale (natuke teise kohta) ja vana kustutati (kriipsutati läbi X-idega).
Tänud kõigile, kes vastasid. Number siis seal kus ksf Basilio pildil näidatud ja nagu arvata, siis algselt paksu värvikihi all. Kahjuks ka roosteuss oma töö teinud ja kaks esimest numbrit praktiliselt loetamatud.

Sass1