automoto.ee foorumid

Täisversioon: Abi vörri vändasüsteemiga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Väikene probleem on vörri vändasüsteemiga, nimelt summuti poolel, kus vändasüsteemi völli küljes on nuudid ja sinna peale käib see piduri süsteem, mis sinna nuutide ja piduri süsteemi vahele peab panema, et tagurpidi vändates masin pidurdaks?
vaata  motokuuri  , seal  seda teemat  värskelt  käsitletud .
(19-08-2015, 16:51 PM)iceman Kirjutas: [ -> ]vaata  motokuuri  , seal  seda teemat  värskelt  käsitletud .

Ei saanud päris täpselt aru sellest vedru lahendusest.
Kunagi kui selle Riga-11'ne sain, oli seal vahel selline kollakas plekk, mis töötas väga hästi selle metallakna vahel.
Nüüd on aga see aken ja plekk minema jalutanud.  Sad

[Pilt: J4EpNBR.jpg]
[Pilt: YBtWyBS.jpg]

Kahju, et ära kaotasin jubinad. Iseteadust ei taha ka eriti teha sinna vahele, kurb on see, et oleks saanud vörri täna juba töökorda.
keerdvedru  lahendus  on  töökindlam , see  messingplekk kippus  murdekohast  harjapidi  poolduma , nappis  ka  jäikust. kui   leida  sobiva  läbimõõduga  keerdvedru , mingi  0,8 materjalist ja  lõigata  umbes  1,5-2 keerdu  nõnda ,   et proofilis  moodustub  kiil  ,  siis  ongi  lahendatud .  tugevam  vedru  hoiab  selle raamikese   paremini  tööasendis  ja tagab  hambumise .
  tundub  et  sul  ju  asi  peaaegu  selge  , on teada puuduvate  osade  välimus , raam  on  see suurem  versioon  , nagu r 13-el .
(19-08-2015, 21:48 PM)iceman Kirjutas: [ -> ]keerdvedru  lahendus  on  töökindlam , see  messingplekk kippus  murdekohast  harjapidi  poolduma , nappis  ka  jäikust. kui   leida  sobiva  läbimõõduga  keerdvedru , mingi  0,8 materjalist ja  lõigata  umbes  1,5-2 keerdu  nõnda ,   et proofilis  moodustub  kiil  ,  siis  ongi  lahendatud .  tugevam  vedru  hoiab  selle raamikese   paremini  tööasendis  ja tagab  hambumise .
  tundub  et  sul  ju  asi  peaaegu  selge  , on teada puuduvate  osade  välimus , raam  on  see suurem  versioon  , nagu r 13-el .

Kas oleksite nii hea ja tore ja saadaksite mingi pildi mulle, kui Teil endal on selline nn kiil olemas?