automoto.ee foorumid

Täisversioon: 1997 Daihatsu Hijet S85 / Piaggio Porter masuudipress
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kohe kuidagi ei suuda jätta tegemata teemat ka alljärgnevast junntükist, sellisest, mida oleme tegelikult aastaid himustanud. Himu muidugi ei puuduta mootorilaadset toodet, mis töötades ei soosi oma mõtete kuulamist ja mille olemus annab terminile aneemiline sootuks uue mõõtme Big Grin Kapten Bertorelli sohipoeg (või vend) Lombardini on end igatahes ületanud. Pikk jutt lühidalt, eila sai müüjaga käed löödud ja tänaseks on asi juba Haapsalus kaaskannataja 90Deville valduses. Eks tema saab nüüd omi täiendusi teemasse tegema asuda. Hariduslikel eesmärkidel võinii.

A pilti kah:

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Ahjaa, lahkesti on lubatud pakkuda mägrapoolset ahtrilaternat ja 4x110 poldivalemiga võluvelgi. 12, maksimaalselt 13 tolli kvalifitseerub.
Tsiteerin: Mootori võimsus 26 kW, veoauto.
jäi omalegi silma.
võimsus on tohutu.
väändemoment ilmselt samuti veoautole kohane.
seda aga ei avaldata, kuna standardtabelisse ei mahu nii suurt numbrit kirjutama.
masin ise on aga suurepärane. ammustel aegadel oli au pruukida pikemaajaliselt sukisuki kärri nimelist riista, mis siin teemaks olevaga visuaalselt ja kasvult suht ühte auku.
tõsi, minu pruugitud vankril oli mingi mõttetu liitrine bensukone. see ei sobinud veokale üldse. võimaldas drftida ja niisama kannakaid teha ja isegi nokka sai tõsta kui koormaks oli meetrijägu tagant luugist väljas olnud lauavirn. a mudu oli riistapuu õite mõnus. ja olen täitsa kindel, et siin teemaks olev on sama mõnus ja mõnusamgi veel.
Ei saa ka jätta märkimata, et kuidas 1.3 liitrisest mootorist on nii vähe hobujõude võimalik välja võluda. Ju siis üritati kõvasti.
Nillisin isegi seda kuulutust, väga äge masin. Aga küsiks kuidas selle riistaga maanteesõit on? Kuulutuses oli kirjas, et sobilik kiirus on 60 kanti ja üle selle on juba päris jube elamus. 
Ega ta väga pikalt ei söitnudki, ostujärgselt siis türilt selle eeslinna raplasse Wink
Sealkandis otsustas pillid kokku pakkida ja suri ning enam ei käivitunud.
Pidin ta käruga koju tooma, täna veidi torkisin ning löpuks sain käima
Esmamulje on, et söitmise jaoks see mootor vist pole tehtud, kuhugi boobkäti peale pumpa ringi ajama vast kölbaks...
Jube müra, täiesti jöuetu ja ajab musta kohutavalt
Mingi prooviringi tegin kah, rohkem vist ei soovi
Kere poolest muidu üsna hea, arvestades aastat ja päritolumaad

Eks konsiilium peab mötlema, mis patsiendist edasi saab.
Kas ainult ahtrivedu?
Jah, kuigi suomaalias on silmapiiril ka nelikudoonor.
[Pilt: 1]

Viskasin poisi garaazi
Pärast viskasin muidugi uuesti välja, sest avastasin et märgistas ohtra öliga oma peatuskoha, ja see mulle uue betooni vötmes ei sobinud
Smile
sel garaazhil on ikka päris võimas valgusti. Kahju, et ainult päevase elektritariifi ajal töötab Smile
Täna siis, tulenevalt Totskolti omastamisest, sai isotermiliste kiirkaugvedude alustala viidud Mägrafarmi talvituma. Kuna ühtegi jubakurti rekkajuhti Läänemaalt ei leidunud, siis otsustasime asja treilapeal sihtpunkti transporteerida. Tulenevalt tühjenenud akust, sai jõutud konsensusele, et junntükk saab terve lõbureisi aja omasoodu logiseda (kapten Bertorelli / Lombardini arvates võrdub segumasinasse visatud lehtvõtmekomplekti kombel kolisemine-logisemine selle diiselmootorilaadse toote töötamisega). Lustlik oli vaadata sõbra nägu, kui Mägrafarmi väravast sissekäändusime ja ta ennatlikult arvas, et kolmelirune masuudipress suurtšerokii väljastabki seda vapustavat kakofooniat Big Grin 

A pika jutu lõpetuseks paar pilti. Enamus inimkonnast arvaks, et siia vahesse ei mahu küll ükski autu.

[Pilt: 1]

Ja eksiksid rängalt:

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
Ma ei imestaks, kui järgmisena näidatakse auditooriumile, kuidas samasse prigusse suudetakse nimetet jõuvanker mitte pikkust- vaid lausa laiustpidi mahutada.  Cool