automoto.ee foorumid

Täisversioon: Birkade taastamine?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline küsimus,et kas Tartus on ka firmat,kes tegeleks Auto,traktori või mootorratta birka taastamisega? Või peaks olema see taastootmine Smile õige sõna. 
Kuna tegu üsna spetsiifilise birkaga,siis Ebayd siin ei aita vaid see asi tuleb nullist uus teha.
Tõenäoliselt tuleb leida keegi, kes siiditrükiga tegeleb ja on nõus ka sellist "projekti" ette võtma. 
Raske teema,ma ei tunne kedagi sellist,kes silte valmistaks. Oleks tegu sellise standard asjaga siis iseasi. Aga siinkohal asi vähe keerulisem.
Tegu siis ka mitte ainult birka vaid ka määrimis skeemiga ning kahjuks mul pole sellist printerit,mis suudaks selle alumiiniumist pleki peale trükkida. 
(28-12-2015, 21:22 PM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Raske teema,ma ei tunne kedagi sellist,kes silte valmistaks. Oleks tegu sellise standard asjaga siis iseasi. Aga siinkohal asi vähe keerulisem.
Tegu siis ka mitte ainult birka vaid ka määrimis skeemiga ning kahjuks mul pole sellist printerit,mis suudaks selle alumiiniumist pleki peale trükkida. 

ma pakuks välja, kui trükki ei saa siis proovi-uuri palju maksab templi tegemine. Edasi ainult tembelda plekkiSmile

J.
Metallfoto on vist võlusõna.
Minule tegi uued birkad flatprint.ee
Tänud uurin need kaks kohta järele. Ma ei tee saladust sellest,mida soovin paljundada:
Tere.
Viimases hädas võiks olla võimaluseks printida ise niinimetatud vesipilt ja see kanda vajalikule pinnale, mida on hiljem võimalik katta mingi kaitselakiga. Tellisin endale võrri birkade taastamiseks e-bay-st sellised: http://www.ebay.co.uk/itm/131432852630?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
kahjuks ei ole veel proovida saanud, et kogemusi jagada.
Esimene häda selle sildi juures on tema ümberjoonistamine. Ma nii silma järgi pakuks 3-4 tundi.
Ehk sellele kulub enamus kogu ürituse eelarvest.

Edasi võid juba ülimasslademes silte tootma hakata. Tänapäeval on lisaks siiditrükile ka muid meetodeid leiutatud, nii et kannatab ka ühekaupa neid teha.
Skänneriga arvutisse, natuke pilditöötlust ning ongi olemas. Tunnike ehk läheb.
Isegi postitatud pildist annab hoolikamal mehel miskit välja võluda.