automoto.ee foorumid

Täisversioon: Valdo Prausti tegemisi tunnustati presidendi poolt.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Õnnitlused ksf! Valdole kõrge tunnustuse saamise puhul!
Ühinen Õnnitlejatega !!!
Õnnitlused!
tere,parimad soovid autasu puhul,kuusalust.
Õnnitlen!
Kui nii edasi jätkad siis pead medalite pärast suurema ülikonna laskma teha. Esimene tuleb raskelt,teised riburada! Rolleyes
Palju õnne!
palju õnne, Valdo!
Tänan kõiki õnnitlejaid!

Eks see tunnustus oli pigem muuseumile kui mulle - oleme püüdnud selles kajastada ju jalgratta ajalugu Eesti vaates, sh Eesti kunagise jalgrattatööstuse ajalugu.
Võib-olla veidi hilinenud õnnitlused!
(07-02-2016, 00:08 AM)valdo Kirjutas: [ -> ]Tänan kõiki õnnitlejaid!

Eks see tunnustus oli pigem muuseumile kui mulle - oleme püüdnud selles kajastada ju jalgratta ajalugu Eesti vaates, sh Eesti kunagise jalgrattatööstuse ajalugu.

Suurimad tänud ja ilma Teie tehtud töö/hobita poleks ka muuseumis midagi vaadata(st.poleks muuseumitki)
Valdol on taaskord kõrgeid külalisi oodata.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=76945898
Valdo tunnustus suurepärane ja hea, et seda ka meeles peetakse.
Tekkis lihtsalt üks uitmõte... kas presidendiproual on väärt klassikaline ratas olemas?
Ehk võiks tekitada sellise sündmuse, kus ta oma kadriorupargis ajastukohase rattaga saaks ringi vurada Wink
Väike reklaam jalgratta muuseumile ja tunnustus EW aegsetele töösturitele, et ka presidendil on au omada vabariigi toodangut.
Rolleyes
(18-01-2017, 16:17 PM)CHRhmm Kirjutas: [ -> ]Tekkis lihtsalt üks uitmõte... kas presidendiproual on väärt klassikaline ratas olemas?
Ehk võiks tekitada sellise sündmuse, kus ta oma kadriorupargis ajastukohase rattaga saaks ringi vurada Wink
Väike reklaam jalgratta muuseumile ja tunnustus EW aegsetele töösturitele, et ka presidendil on au omada vabariigi toodangut.

Vähemalt Viks-jalgratast ma talle tutvustasin eelmisel nädalal, kui me muuseumi läbi jalutasime. On ju üks tuttuus Viks peale eelmise aasta jalgratta-ajaloo konverentsi ka meie muuseumis - sobivaks täienduseks Eesti 1920.-30. aastate jalgrattatööstuse toodangule.