automoto.ee foorumid

Täisversioon: Berg 06
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
Tere! Lõpuks sattusin siia lehele. Promo tulemusena. Harjutan tasapisi kätt ka siin lehel. Tegelikult taastan üht kuute aastast 77 kere 114 tuhat ja veidi peale. Pea aasta on läinud. Paneks üles tasapisi pildimaterjali, kuni jõuaks käesoleva päevani. Kriitika on oodatud! Nõuanded ka, sobib?
Nii põhjaliku tööd sobib igalepoole panna Smile
Vihjati vist eelnevatele töödele. Nt. http://mosseklubi.planet.ee/foorum/viewt...f=6&t=3956
(10-02-2016, 00:15 AM)Qunts Kirjutas: [ -> ]Emmen kui komenteerida põhjalikku tööd oleks sobiv lisada mõni pilt teema algataja poolt !!!

Mina mõtlesin Ummi postitust vaadates nii -
Bergi pildil on sapikas, ka Ummil on sapikas. Jo siis on mõlemad sapikaklubi liikmed ja teavad üksteist. Ei hakka Umm muidu siin kiitma, jo siis teab, mida kommenteerib.
...Ja pigem tundus Ummi postitus julgustamisena.
Õige jutt motamehel.

Selgituseks siis seda, et olen kahes foorumis selle 06 töö pilte näinud ja isegi garaasis kohal käinud selle pärli valmimist vaatamas.
Seniks kuni Berg siia pilte ette valmistab, saate lugeda LK teemat http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=36631 
Pole mina näinud nii hingega tehtud autosid kui Bergi zaz965, Iz412 ja nüüd Vaz2106.

Edu, kannatust pole vaja sellele mehele soovida.
Nii sai see alguse, veidi üle aasta tagasi.

[Pilt: Foto0623.jpg]

[Pilt: VA__001.jpg]

[Pilt: VA__002.jpg]

[Pilt: VA__003.jpg]
Olen silmnurgast jälginud selle VAZ 2106 tegemist. Aga saan aru,et põhjus,miks siia kodanik Berg pöördus on vist liiga vähene huvi selle auto ,ehitamise vastu Lada klubis?
Kriitikat osas hoian suu kinni esialgu.

  
Olen kodanik Jaanuse autode ehitamist jälginud väga suure huviga, ning peab ütlema, et töö on SUPER!
Mees teeb oma tööd ikka tõesti hingega, ning minuarust annab ta kindlasti paljudele inspiratsiooni.
Oleks rõõm ,kui kunagi need autod oma silmaga üle vaataks Cool
(11-02-2016, 11:22 AM)KertP Kirjutas: [ -> ]Oleks rõõm ,kui kunagi need autod oma silmaga üle vaataks Cool

Et siis pole lootustki?
(11-02-2016, 00:34 AM)MAZ Kirjutas: [ -> ]Olen silmnurgast jälginud selle VAZ 2106 tegemist. Aga saan aru,et põhjus,miks siia kodanik Berg pöördus on vist liiga vähene huvi selle auto ,ehitamise vastu Lada klubis?
Kriitikat osas hoian suu kinni esialgu.

  
Minul on huvi küllaga! Otse loomulikult ei soovi ma esimesena velgi, tümpsu jne. Kiirendusautot ka ei ehita. Klubilisuselt olen üksik hunt metsas hulgumas. Mingi blogi nagu. Kriitika pane kohe lauale! Palun! Seda ma ootan.
Peale rookimist, survepesu ja plekkide eemaldamist oli Ta selline:

[Pilt: P6143539.JPG]

[Pilt: P6143540.JPG]

[Pilt: P6143541.JPG]
(11-02-2016, 20:03 PM)Berg Kirjutas: [ -> ]...
Mingi blogi nagu. Kriitika pane kohe lauale! Palun! Seda ma ootan.

Blogi on huvitav lugeda. Eriti õiget värvi auto kohta Cool

Ootan järgmist osa Rolleyes
Liivapritsitud ja krunditud

[Pilt: P1013651.JPG]

[Pilt: P1013647.JPG]
Ma ei tea küll auto varasemast ajaloost aga paistab,et üsna palju roostet oli esitiiva all peidus. 
Soovitaks soojalt sisepinnad kokku määrida millegi kleepuvaga, eriti peale nii põhjalikku remonti.
Berg,lõpeta kohe ära,ära tee nii korralikult!  Big Grin
Olles näinud Sinu käe alt tulnud masinaid on mul juba hirm naha vahel,sest tean mis lõpuks välja kukub. Big Grin 
Aga igaljuhul edu ehitamisel. Kui sul on tutikat tagaluuki vaja siis üks tekkis just. Musta krundi all teine veel. Mingi kobe veel tehase värvi all bensupaak tekkis ka siia õuepeale... Muud suurt pakkuda pole osi,sest teised Pärnu sõbrad on kõik kastiga omale saanud.
T.
Kas põhjapesul kasutasid ainult survepesurit, või lisaks veel mingeid aineid ka?
(13-02-2016, 00:34 AM)KertP Kirjutas: [ -> ]Kas põhjapesul kasutasid ainult survepesurit, või lisaks veel mingeid aineid ka?
Põhi sai kuuma pesuriga pestud. Efekt oli väike võrreldes 412-ga. Liivaprits tegi töö kiirelt plekini.
Auto ajalugu on mulle suht hästi teada. Aasta 77, kere nr. 144 tuhat ja peale. Velgedel 08 77. Oma elu elas Ta naaber asulas Tootsi. Sõideti vaid suvistel aegadel. Logareid pole olnud. Läbisõit alla 90 tuhande. Talvel oli garaazis. Siiski oli rooste teda purenud just esi tiibade alt. Samuti ka esi tungi kronsad ja see karp mis jookseb küljekarbist poolraamini. Neid kohti oldi ikka hullult pintseldatud-möksitatud kõikvõimalike vahenditega. See pigem kiirendas rooste tööd.
Peremehe vanus kasvas ja tervis halvenes. Auto jäi seisma. Peremehe vend sai auto omale pärandusega. Seega vuras auto meie külla. Peremehe vend oli endise kolhoosi treial. Vahel käib Ta siiani töökojas midagi endale nokitsemas. Rääikis mulle ikka pikalt, et Tal on 06 ja keegi ei taha, ise ei sõida jne. Üleeile käis just vaatamas mis venna autost on saanud.
Nüüdseks olen jõudnud okt. lõppu ja novembri keskele:

Põhja ja paigaldamata porikate peale läks üle 30 kg krunti, pigi jms. Hiljem ka värv.
[Pilt: P1013655.JPG]

istus ideaalselt:
[Pilt: P1013665.JPG]

hööveldused:
[Pilt: IMG10007.jpg]

[Pilt: IMG10009.jpg]
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7