automoto.ee foorumid

Täisversioon: gaz 51 rat rod
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
Teha veel jäänud tuletoru klapid 5tükki keevitus lihvimis tööd alt poolt vaadates
elektri tööd osaliselt jahutus tiiviku vahe tükk vända otsa Veelmöned pildid....[attachment=58281][attachment=58282][attachment=58283]
[attachment=58344]

Minu viis kopikat Big Grin
Rakverre viia kahjuks ei viitsi. Kuu aega hoian, siis lähevad sõbrapoisi garaazi seina peale sugulaste kõrvale.
Täna läksime esimesele söidule IH98 50 aastasele juubelile .sealsed mehed ütlesid et
nukiraud ei tohi isegi kinni keevitatult küljes olla tegin ära vöetavaks  Videod esimesest söidust
kah tehtud vast saan järgmine nädal üles pandud[attachment=58387][attachment=58388][attachment=58389][attachment=58390][attachment=58391]
Pole pikalt midagi kirjutand aga selle eest asjaga natuke tegeldud
Project valmis mingeid disaini muudatusi enam ei toimu
Esimesed loorberid löigatud  4-7 august Bike and musik weekend
kujunes asi publiku magnetiks ,pea auhind rarity kategoorias
taskus .Festvalil sai ka veidi ringi söidetud  Köik pidas vastu...
[attachment=59061][attachment=59062][attachment=59063][attachment=59064][attachment=59065][attachment=59066]
Kurat see näeb tõsiselt hea välja, sügav kummardus igatahes meistri ees.
(09-08-2016, 00:31 AM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Kurat see näeb tõsiselt hea välja, sügav kummardus igatahes meistri ees.

Tänan kiidu sönade eest ei tegelend terve aasta huinjaaga ilmselt......https://www.youtube.com/watch?v=hCG2PT1j-QA
...ja palju veel pahtlit läheb, et kõik siledaks ja värvi alla saab? Big Grin
Ilus ja mis peamine - omapärane töö. Cool

Ma ei ole rooste austaja, aga säärane lõpuni väljapeetud stiilis kokkusobitatud (ja mitte kättejuhtunud!) materjalidest peletis peabki olema roostepruun. Big Grin
Kas metall läheb laki alla ka? Või jääbki katmata?
Tagasillale pidurid ka tulevad? Või on pada sedapalju raske, et pidurdavad esirattad lükkavatest tagaratastest jõuavad üle käia?

Mis mõõduga esirehvid on?
(09-08-2016, 09:24 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Ilus ja mis peamine - omapärane töö. Kas metall läheb laki alla ka? Või jääbki katmata?

Tagasillale pidurid ka tulevad?

Lakki peale ei tule töötlesin epo rooste muunduriga möned kohad tuleb veel
üle pritsida ---taga pidurid veel ei tea
Tänan kiidu sönade eest köike loorbereidei hakka endale ahmama eesistist aitasid kaasa mönedki vanad
head söbrad kes transpordiga kes igasugu huvitavate vidinatega link ürituse piltidest
http://www.bike-and-music-weekend.de/gal...16-us-cars
http://www.bike-and-music-weekend.de/gal...16-us-cars
Projekti vöib nimetada löpetatuks asi läheb müüki ebaysse kui keelelgi huvi vötke
ühendust Hiljuti leidsin ühe suurema tehnika muuseumi kes talle oleks kah nöus peavarju andma
aga eks aeg näitab mis saab kuhugi paeb ta sokutama uued projekti ootavad .........
Ma loodan, et minu saadetud ilusad numbrid saavad järgmise tänavalegaalse auto külge.
Konkreetse auto videotel äratundmisrõõmu ei olnud.
(23-08-2016, 23:14 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Ma loodan, et minu saadetud ilusad numbrid saavad järgmise tänavalegaalse auto külge.
Konkreetse auto videotel äratundmisrõõmu ei olnud.

Öieti oletus nii ta on järgmine tuleb tänava pool legaalne ja need numbrid sinna külge ka
lähevad
Big GrinBig GrinBig Grin
Nii see mõeldud oligi.
Repliik - kasuta mõistlikult - mäletad?
Panin asja nalja viluks ebaysse müüki esimese päeva näitajad head aga
hiljem näeb..... http://www.ebay.de/itm/Rat-rod-Gaz-51-ho...Sw241YVqGR
Vöib olla leiab önneliku uue omaniku .
Järgmise projecti kest on juba ostetud asi praegu toorme muretsemis järgus.
Hea maitse + oskused + visioon + super hea stiilitunnetus.... harva kui sellised oskused ühes kohas kokku saavad.
Minu arvates üx parimaid ja stiilsemaid rät-roode üldse. Põhimõtteliselt on see piis of aart. Loodetavasti keevitasid oma nime ka rauda (nn faktorileibel) , see nimi hakkab maksma Smile
(20-12-2016, 23:28 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]Hea maitse + oskused + visioon + super hea stiilitunnetus.... harva kui sellised oskused ühes kohas kokku saavad.
Minu arvates üx parimaid ja stiilsemaid rät-roode üldse. Põhimõtteliselt on see piis of aart. Loodetavasti keevitasid oma nime ka rauda (nn faktorileibel) , see nimi hakkab maksma Smile
Nime keevitasin rauda ,vöib olla kunagi hakkab maksma aga praegu loodan et saaks
Oma raha ja veidi peale et saaks järgmist projekti alustada -------
Asi vist leiab omale uue omaniku ebais töusis veidi üle 6000euri aga minu
miinimum hinnast jäi veidi puudu .Üks tüüp helistas isegi jenkistanist .
Laupäeval tuleb üks tösisem tüüp vaatama ütles kui asi meeldib siis teeb
vähe parema pakkumise Huvi oli üllatavalt suur tavaliselt sellised asjad üle
4000€ ei töuse..Aga ära tuleb müüja sest märtsi kuus ees kolimine uude
ruumi sund korras muidugi sest Need ruumid läksid sund korras era
omandist riigi omandisse ja tehakse nendest PAGULAS KODU Kohe oksendama
ajab kui kuulad mönede inimeste tolerantsust ja külalis lahkust asja
suhtes aga eks külalis lahke ollakse täpselt nii kaua kui enda rahakotti
ei puuduta kahjuks on ka selliseid eestlasi...Kui oled asja 8 aastat üles
ehitand ja siis tulevad tü..väänajad nullivad köik ühe pävaga siis on öösel
unega probleeme.Uus koht saab parem aga kulud muidugi jälle suuremad.....
Ja nii see kogu projektist saadud raha pagulaste persse lähebki....
(28-12-2016, 23:43 PM)Śeeimpreza Kirjutas: [ -> ]Asi vist leiab omale uue omaniku ebais

... ruumid läksid sund korras era
omandist riigi omandisse ja tehakse nendest PAGULAS KODU Kohe oksendama
ajab kui kuulad mönede inimeste tolerantsust ja külalis lahkust asja
suhtes aga eks külalis lahke ollakse täpselt nii kaua kui enda rahakotti
ei puuduta
...
Ja nii see kogu projektist saadud raha pagulaste persse lähebki....

Hea kuulda, et huvilisi on. Stiilipuhtalt kole peletis ju. Big Grin

Aga mis pagulased siia puutuvad? Olid ruumide rentnik või omanik? Kui rentnik, siis pole Sinu asi, mida rendileandja oma varaga teeb. Tahab, müüb riigile, tahab, lammutab üldse maha. Mis ilmselt lõpuks juhtubki, kuna enamus sisserännanud "spetsialistidest" on mihklid laamendama.

Kui olid ise riigistatud ruumide omanik, siis mind täitsa huvitab, kas ülevõtmiseks tehtud pakkumine oli turuhinnas, sellest üle või alla.
Lehti: 1 2 3 4 5