automoto.ee foorumid

Täisversioon: tsiklite lingid...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

metallmees

mul on kodus paar tsikli siduri ja piduri linki, aga vanamees ytles, et need mingi vanema tsikli omad, millel lingid teistpidi...
ma ei tea kas DKW-l olid kah lingid lenksu otstest..kui jah siis need arvatavasti tolle omad, sest kunagi restaureeris yks sugulane DKW me garaazi all ära ja viis enamuse juppe ära, aga mingid kahtlased lingid jaäid maha.....
kellel on kuvi,siis võiks mingit tehinguvärki teha,sest kõrini nende yhest kohast teise tõstmiset
\"Tagurpidi\" lingid olid enne sõda eriti Saksa ratastel ülilevinud
ja ülipikaks läheb nimekiri kõigist võimalikest kandidaatidest.

Mainiksin vaid, et ma ei ole näinud \"õigetpidi\" linkidega ennesõjaaegseid BMWsid (ja pealesõjaaaegseid EMWsid Smile ) ning tagur-lingid olid ka BMW R-71 Vene replikal M-il (vanal M-72-l). Zündapp, Ardie, Wanderer, NSU, vanemad DKWd... kõik nad on kandnud tagurpidi linke kas kõikidel või vähemalt osadel mudelitel. Nt minu minu 98 ccm 1940. aasta Sachsi mootoriga Wanderer-mopeedil on lingid tagurpidi.

Kui DKW taastaja lingid maha jättis, ju siis ei olnud nad taastatava DKW mudeli omad, kuid muud sellest ka järeldada ei saa. Ega asja ei suuda enne identifitseerida, kui korralikud fotod kättesaadaval.