automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vajaks abi trimmeripeaga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ilusat vihmast laupäeva kõigile kaasfoorumlastele Big Grin 


Kuna hädasti oli vaja trimmeripead ning poes oli valik ka üsna kitsas sai ostetud üks DOLMAR'i Tap&Go Comfort Trim pea. Tegu on siis ühe universaalse peaga mis sobib üsna paljudele erinevatele trimmeritele. Kaasas on tal paras ports erinevaid adaptereid ning siit ka küsimus, et kas keegi on sellise trimmeripeaga varem kokku puutunud ning oskab öelda kuidas neid adaptereid sellele külge panna, sest ise ei suutnud seda välja mõelda ning kaasasoleval "kasutusjuhendil" pole ka mitte midagi kasulikku. Ehk oskab keegi natuke aidata.

Hiljem lisan ka mõned pildid peast
(11-06-2016, 13:29 PM)bruno5 Kirjutas: [ -> ]Ilusat vihmast laupäeva kõigile kaasfoorumlastele Big Grin 


Kuna hädasti oli vaja trimmeripead ning poes oli valik ka üsna kitsas sai ostetud üks DOLMAR'i Tap&Go Comfort Trim pea. Tegu on siis ühe universaalse peaga mis sobib üsna paljudele erinevatele trimmeritele. Kaasas on tal paras ports erinevaid adaptereid ning siit ka küsimus, et kas keegi on sellise trimmeripeaga varem kokku puutunud ning oskab öelda kuidas neid adaptereid sellele külge panna, sest ise ei suutnud seda välja mõelda ning kaasasoleval "kasutusjuhendil" pole ka mitte midagi kasulikku. Ehk oskab keegi natuke aidata.

Hiljem lisan ka mõned pildid peast

kui trimmeri pea lahti võtad, siis need adapterid peaks sissepoole käima... st. jäävad korpuse sisse peitu (mingil universaalpeal nii oli igatahes, -tootjat ei mäleta)
Käivadki, aga probleem on selles, et üks on seal sees ja ei taha kuidagi välja tulla ja ei taha ka liigset jõudu kasutada tema välja kangutamiseks...
(11-06-2016, 13:41 PM)bruno5 Kirjutas: [ -> ]Käivadki, aga probleem on selles, et üks on seal sees ja ei taha kuidagi välja tulla ja ei taha ka liigset jõudu kasutada tema välja kangutamiseks...


Mina kahjuks DOLMAR i  peadega rahul ei ole , kuna peale teist vahetust  keerab end plastikusees muter üle ja võid pea üleaia visata eelmine aasta läks 2pead,   nüüd ostsin  mingi Husqwarna pea ,

aga teemasse   saab ilusti välja koputada kyll selle mutri,
Minul on igatahes dolmari originaali asemele pandud stihl i oma ja olen otsusega rahul, dolmari tavaline trimmeri pea ei tahtnud minul ka töötada ja jõhvi välja lasta...
https://www.youtube.com/watch?v=MYk1OqJYp4A
Õnnestus see mutter siis sealt välja koputada ja teine asemele panna. Ega mul ta kohta suuri ootusi ei olegi. Ostetud sai ta ainult sellepärast, et oli vaja üsna hädasti uut trimmeri pead, aga poes olevast valikust oli see ainus ka, mis minu masinale külge hakkas. Oman Makita DBC4510 võsalõikurit ning kas keegi oskab öelda kas talle näiteks mõni husqvarna pea hakkab külge või oskab soovitada mingeid teisi häid päid, mis talle külge hakkavad, tuleviku jaoks kui see dolmari oma ära laguneb Toungue .
(11-06-2016, 21:55 PM)bruno5 Kirjutas: [ -> ]...
Oman Makita DBC4510 võsalõikurit ning kas keegi oskab öelda kas talle näiteks mõni husqvarna pea hakkab külge või oskab soovitada mingeid teisi häid päid, mis talle külge hakkavad, tuleviku jaoks kui see dolmari oma ära laguneb Toungue .

Mul on Dolmari sõsar ja see on suutnud kõik proovitud pead ära lammutada minu käes. Kasutan Oregoni FlexiBlade ja 4mm tamiili. See kestab, kui ei lase käest ära tõmmata. Nagu hooletuks lähed, tõmbab sae käest ja kaksab tamiilid pooleks.

Ma ei mäleta, et oleks tekkinud mingeid ekstsesse Huski ja Stihli peade sobitamisel... Seibidega oli natuke nuputamist, aga ei midagi mäletamisväärset.
minul ka dolmari MS4510x samade näitajatega võsakas ja seal on stihli tavaline kõige suurem pea otsas, kuni 4mm tamiil läheb sisse, alla 4mm tuli ikka liiga tihti pooli täita, 3-4 on sellele paras, 2,4 rebib pujuga või millegi muuga kohtudes jõhvi otsast. Kõrvaga kuulan kui vihinat enam pole, siis tamiil lühikeseks kulunud ja kõks vasta maad juurde. Suurema heina niidan hoopis kolmikteraga. 
(11-06-2016, 21:55 PM)bruno5 Kirjutas: [ -> ]Õnnestus see mutter siis sealt välja koputada ja teine asemele panna. Ega mul ta kohta suuri ootusi ei olegi. Ostetud sai ta ainult sellepärast, et oli vaja üsna hädasti uut trimmeri pead, aga poes olevast valikust oli see ainus ka, mis minu masinale külge hakkas. Oman Makita DBC4510 võsalõikurit ning kas keegi oskab öelda kas talle näiteks mõni husqvarna pea hakkab külge või oskab soovitada mingeid teisi häid päid, mis talle külge hakkavad, tuleviku jaoks kui see dolmari oma ära laguneb Toungue .

Ega kui võsasaagi või rohuketast otsa ei pane siis kestab kyll , aga et aastas 4x vahetad otsikuid siis ei kannata , muidu ma pingutasin dolmaril vedru sest iga väikse kõksukorral keris tamiili välja. Meeldis see et ei pea pead laiali kakuma selleks et tamiili peale ajada...
Lugu selline Big Grin 

Pärast suuremat vihmaperioodi tuli natuke kuivemat ilma. Ning sai kohe trimmerile hääled sisse lüüa. Heal juhul kaks tunnikest sai tööd teha ning pea lendas totaalselt ribadeks... Toungue
(22-06-2016, 23:43 PM)bruno5 Kirjutas: [ -> ]...
Heal juhul kaks tunnikest sai tööd teha ning pea lendas totaalselt ribadeks... Toungue

Selsamal põhjusel ma FlexiBlade peale kolisingi Cool  Ma proovisin kolme erinevat pead enne, kui uskuma jäin.