automoto.ee foorumid

Täisversioon: Millal on Kloostrimetsa motopood avatud?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Olen viimase kahe nädala jooksul kolm korda poe ukse taga käinud - kogu aeg on uks suletud. Uksel olev telefoninumber 58547061 on terve selle aja välja lülitatud olnud. Samas aknast sisse vaadates on näha, et pood on kaupu täis ja kaardimaksesüsteem töötab, seega täitsa kinni vist pood pole?

Kui kellelgi on infot, millal pood jälle lahti on, oleks tore teada.
Inimene on puhkusel. Järgmine nädal vist kohal
Kodanik läks Jawa varuosasid tooma ja jõuab tagasi 8 Augustil nii ütles minule kui viimati seal käisin.
Tänud info eest, lähen siis järgmisel nädalal vaatama.
Kas kodanik ei suvatseks infot poe suletuse ja avamise plaanide kohta ka nt. poe uksele üles panna?
Üks ontlik äri võiks ju nii toimetada?
Igaüks ajab oma äri nii nagu tema tahab.
(05-08-2016, 19:00 PM)tcumen Kirjutas: [ -> ]Kas kodanik ei suvatseks infot poe suletuse ja avamise plaanide kohta ka nt. poe uksele üles panna?
Üks ontlik äri võiks ju nii toimetada?
Ei tea, kui vana oled, kuid need viisakad ajad on möödas, kus 90-ndate alguses, sisenedes ka keldripoodi, astus müüja leti tagant kliendi juurde, pani käe õlale nagu vanale semule ja küsis, kuidas abiks saab olla ja samas vuristas ette oma kaupade parimad omadused, mida saab ainult tema kauplusest.  Olid ajad, kuulid vihisesid õhus nagu metsikus läänes.
Täna jõudsin poodi - oli ilusti avatud ja ka esimeses postituses nimetatud telefoninumber töötas ja vastas.
Kas kellegil on infot millal pood võiks jälle lahti minna? Hetkel teist nädalat telefon väljas , käisin eelmine nädal kaks korda vaatamas ka aga enam ei taha nii pikka ringi ette võtta.
(22-08-2017, 11:09 AM)Holster Kirjutas: [ -> ]Kas kellegil on infot millal pood võiks jälle lahti minna? Hetkel teist nädalat telefon väljas , käisin eelmine nädal kaks korda vaatamas ka aga enam ei taha nii pikka ringi ette võtta.

Mulle ta helistas 15.08. ning ütles, et minu asjad on valmis ning soovtas tulla kas kohe või kahe nädalapärast.
Põhjus selles, et sõitis Poola mingitele asjadele järgi vms... nüüd peaks siis ~nädal veel ootama.
Ehk saab suve alguses tellitud kodarad kah kätte Wink
Täna oli avatud.
Siis on juba tagasi... vot siis, hea teada
Kas keegi on viimastel päevadel Kloostrimetsa motopoes käinud või telefoniga ühendust saanud?Igal juhul viimased kolm nädalat kõnedele ei vasta.Kui kauplus on kinni siis mõttetu tühi pikk sõit.
Mina käisin eelmine nädala teisipäeval (17.juulil) ~16:30 paiku - siis oli küll lahti ja tegelane paigutas uut kaupa.
Äkki keegi võiks siia panna selle poe Tel.Nr. ja aadressi.
Just olen siin ja ootan tegelast.
Jõudsin kuskil 10:15. uks kinni, helistasin ning ütles et jõuab umbes poole tunnipärast tagasi. Täna on ta 17:30-ni
Seega tasub igaks juhuks alati helistada, õnneks mul täna aega on ja ootan ta ära.
Tegin uksest pildi ka, ehk on abiks:
[attachment=70773]
Tere 

Ega keegi ei tea kus kloostrimetsa motopoe müüa võiks olla telefonile ei vasta ja pood on kinni
(19-08-2018, 10:06 AM)Raho Kirjutas: [ -> ]Tere 

Ega keegi ei tea kus kloostrimetsa motopoe müüa võiks olla telefonile ei vasta ja pood on kinni

Kkloostri taga metsas.
(30-07-2018, 10:46 AM)CHRhmm Kirjutas: [ -> ]Tegin uksest pildi ka, ehk on abiks:

Väga pädev info seal uksel. Sellise nimega firma on 5 aastat tagasi kustutatud. Rolleyes
(19-08-2018, 11:30 AM)veix__ Kirjutas: [ -> ]
(30-07-2018, 10:46 AM)CHRhmm Kirjutas: [ -> ]Tegin uksest pildi ka, ehk on abiks:

Väga pädev info seal uksel. Sellise nimega firma on 5 aastat tagasi kustutatud. Rolleyes

Kui helistate ukse taga kella ja ei avata, või ei vastata telefonile...., pakuksin mõned enamlevinud põhjused:

1. loetakse RAHA
2. tehakse k.eppi
3.peetakse lõunat
4. fataalne juhtum
5.......................... ja nii jätkake ise edasi 

Olgem kannatlikumad, sest paljud asjad toimivad Eestis lihtsalt juba heategevuse korras .

Parimat  h2rra
Lehti: 1 2