automoto.ee foorumid

Täisversioon: m6ned kysimused Izi kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

crash

niisis tahaks teada kuidas reguleerida piduri tugevust Iz jupiteril... keerasin sealt tagumise ratta juurest yhe suure poldi v2lja, kust ma arvasin et 2kki saab reguleerida, ja leidsingi sealt seest yhe kruvi, mida peaks saama keerata ja mis liigub kui pidurit vajutada, aga mina seda ei suutnud liigutada Rolleyes
siis oleks teine kysimus, et kuidas kontrollida kas generaator laeb akut... aku ei lae, aga ma pole kindel et see on geneka viga, kuis siis seda kontrollida?
pidurit saad sealt samast timmida. Juurde läheb siis kui kruvi kinnipoole keerad.
kui ta laeb,siis ta ei tohi aku juhtme mahavõtmisel välja surra.
Tziklivennal on põhimõtteliselt õigus, aga see ei tähenda, et gene veel tingimata akut laeb. mõnikord on genekal pisivigu niipalju küljes, et aku jaoks enam \"vunki\" ei jätku. samas töötab ta ka ilma akuta.

kindlaim viis on aku juurde ampermeeter panna, siis ju kohe näha, kummat pidi vool liigub.
jamh..mul oli planeta 5-el nii...käima panin aku pealt...aga siis pidi kohe aku tagant ära võtma...mudu kukkus paukuma ja veel sadat imet tegema...

sorru

pidurite kohta vana proovitud tõde nati loll aga aitab kopikad klotside alla ise olen proovinud