automoto.ee foorumid

Täisversioon: kysimus minski syytemängu kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

õlirull

et probleem selles et lappan kokku yhte kontaktivaba syytega minskit millel elektrijuhtmed keegi tark mees ära tõmmand ja olex vaja uus elektrisysteem peale panna....aga ei tea mis otsad millex on seal kontaktivaba syytemängu peal need otsad syyte oma ma tean miuke on seda ei anna teistega sassi ajada aga tulede ja muud otsad nendega on jama oskax keegi ära seletada kuhu mingi ots sealt minema peab siis olex ma vääga tänulik =P
Vaata, mis otsad geneka ja elektroonika vahel üle on ja eksperimenteeri. Minu teada kasutab süüte skeem kolme juhet - M on mass, vene D on andur ja vene Z on süütevool. Mis genekal üle jääb on erinev, mõnel jääb ainult üks üle, mõnel vist isegi kolm. Need numbritega klemmid. Elektronplokil on ka ainult üks sisendklemm üle, vist tähisega 02. Väljundiga on keerulisem, ilmselt peab testriga proovima, kust sobiv 12 või 6 volti välja tuleb...

õlirull

kas kellelgi uuema minski elektriskeemi pole ???

dmx

pane mopi oma

õlirull

ei taha mopi oma kas kellelgi minski elektriskeemi on ??? kunagi oli yhel lehel see aga see leht enam ei tööta teb keegi kust saada ??????

harley

kasutajal nimega klaabu on minski skeeme kõvasti.... anna talle ainult täpne masina mark ja aastaarv teada.
mul on minski skeem olemas,siia üles ei saa panna(liiga mahukas) anna mail ja saadanWink

õlirull

mu mail on aberut@hot.ee =P tänud ette juba =)

õlirull

krt sain minskil mootori kõik kokku ja raami peale proovisin siis kuidagi syytejuhtmeid panna aga krt ei saanud sädet kätte tal käib seal see karp vahel millel peal kirjas ket-1a see e on vene e.. millel kolm otsa vene d ja siis k ja vene g...nii tahaxki siis teada et kuidas seda asja yhendad miukesed otsad lähevad syytemängu ja miukeste syytemängu otste kylge ja miukesest tuleb pluss syytesse ???? sain muidu tsiklivenna käest selle skeemi aga seal ei loe neid tähiseid kohe kuidagi välja Sad aidake siis äkki keegi vaatab endal asja yle ja joonistab mullä paintis midagi

õlirull

ohh jess sain syytele sädeme taha see karp millest ennem rääkisin vict mingi mopi oma või mingi imelik ta igatahes on vaatasin natuke ta ehitust see ja jagasin ära kuidas ta töötab ja siis panin oma mõtte järgi kuidas ta ideena tootama peax ja oligi syytevool olemas ainult et ma ei tea kas ma geneka pealt õige otsa syytele panin selles mõttes et voolu andvaid otsi on seal neli et äkki sai tulede oma pandud igatahes seal on tähis 3 peal ja selle karbiga vict elektrit ei stabiliseeri et tuled suuremate pööretega heledamalt ei põlex ja madalatemaga tumedamalt sellex peax vict mingi eraldi stabilisaator olema ???

kolmpool

õlirull Kirjutas:ohh jess sain syytele sädeme taha see karp millest ennem rääkisin vict mingi mopi oma või mingi imelik ta igatahes on vaatasin natuke ta ehitust see ja jagasin ära kuidas ta töötab ja siis panin oma mõtte järgi kuidas ta ideena tootama peax ja oligi syytevool olemas ainult et ma ei tea kas ma geneka pealt õige otsa syytele panin selles mõttes et voolu andvaid otsi on seal neli et äkki sai tulede oma pandud igatahes seal on tähis 3 peal ja selle karbiga vict elektrit ei stabiliseeri et tuled suuremate pööretega heledamalt ei põlex ja madalatemaga tumedamalt sellex peax vict mingi eraldi stabilisaator olema ???

Arvatavasti nii mõnigi mees ei viitsi sulle põhimõtteliselt vastata, sest su tekti peab mitu korda üle lugema, et mõte üldse kohale jõuaks. Kirjavahemärkide kasutamine tuleks kasuks Wink
õlirull Kirjutas:igatahes seal on tähis 3 peal ja selle karbiga vict elektrit ei stabiliseeri et tuled suuremate pööretega heledamalt ei põlex ja madalatemaga tumedamalt sellex peax vict mingi eraldi stabilisaator olema ???
3 on genekal süüte mähis, ehk siis sädeme tekitamiseks. See läheb sellel karbil samuti 3 otsa peale. M on mass (võib ka geneka korpusest võtta) - läheb samuti karbis M peale. Vene D on andur. Andur (see pisike eraldi poolike geneka küljes) on üte otsa pidi massis ja teine (D) läheb karbis otsale D. Ongi kõik - Sädeme saamiseks on vaja genekast kolme juhet - M, 3, D.
Karbist tuleb välja 2 juhet - M ja ...(ei mäleta, oli M kõrval kohe), mis lähevad süütepooli otstele.
Kõik.