automoto.ee foorumid

Täisversioon: http://jawavaruosad.wixsite.com/moto/d6-d8
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi on tellinud? Ise saatsin meili, et telliks neli osa (siduritross, süütemähis, kondensaator ja kontaktid), vastuseks sain lihtsa vastuse, et 'siduri kabel ei ole laos'. Saatsin siis uuesti meili, et võtaks kõik muud osad ja sain soliidse vastuse, et tuleb tasuta 24 eurot + 2.89 pakiautomaadi tasu. Vastasin, et olen nõus maksma, aga nii ei saa ju äri ajada, kui peab edasi tagasi kõikuma vastuste vahel milles võiks lisanduda ka muu info (nt asukoht, pangakonto number kuhu tasuda) ja eelmisest nädalast saadik tänaseni pole vastust saanud kuhu kellele maksma peab ja kuidas kauba kätte saab. Saan aru, et inimesega eesti keelt rääkida on nagu kolme jalaga tooli peal istumine, aga sait on ju ikkagi eesti keeles. Oleks väga vaja uut ja tervikuna süütesüsteemi.

Kellegil kogemusi ja oskab õelda, kuidas kauba kätte peaks saama?
Tere.
Minu kogemus järgmine: otse sellelt lehelt ei ole tellinud, küll aga samalt müüjalt osta.ee keskkonnas. Tegin pakkumise ühele oksjonile ja kui olin selle võitnud saatsin müüjale teate (osta.ee keskkonnas), kus oli kirjas, mida ma tema veebipoest veel juurde sooviksin osta.
Kirjale tuli vastus, kui palju tuleb juurde maksta.
Osta.ee kaudu oli igatahes mugav maksta ja pakk tuli ka ilusasti pakiautomaati. Eesti keel on hirmus puine, aga sai hakkama.
Müüja kasutajanimi osta's on wertuska.
Edu!
Soovitan!
Sealsete inimeste keeleoskus annab soovida, aga tulemata ei jää midagi
Olen ise ka tellinud aga nagu ikka nende tänapäeva juppide kvaliteet jätab soovida aga kust paremat ikka saad ?
Suht kiiresti saadab ära, juhul kui ta Eestis on ja kui tahad suhelda tel. teel siis pole Eesti keelega mõttet proovida.
Kirjateel ta Eesti keelt kirjutab aga vist läbi google tõlke vist (y)
Kirjutan ka enda kogemusest.

Kokku oli tellitud tema käest 6 pakki erinevaid varuosi kogu summale ca 200 eurot. Enamus Jupiterile ja Tuulale. Ainult esimene pakk saabus probleemideta!


Tegemist on ilmselt mehaanikuga, kuna kasutab saatmiseks pidevalt vastavaid pakendeid. Äärmiselt lohakas inemene, kuna tihti ei loe korralikult meile. Kirjas on, et palun 3 tk saadab aga 1. Hiljem küsid, et kas rohkem ei ole. Vastab aga, et sa ju tahtsid ühe. Nagu oli mainutud vastab meilidele oma suva järgi. Mõnikord nädal või kaks, teine kord aga juba järgmisel päeval.

Paki sisse paneb valed asjad, mõnikord puhas praak. Ma ei räägi kvaliteedist, mis tuleb Hiinast (Venemaa ise ei tooda midagi oma mototehnika jaoks). Youtubist on võimalik näha nö unboxing videod, kus hiinast tulnud kaup aga kirjas zdelano v Rossii.  Paneb sisse asjad, kus on juba tükk puudu jne. Oma mainest ilmselt ei hooli

Üks kord saatis minu paki teisele isikule. Teine kord aga mulle tuli topelt (üks oli teise isiku oma). Kordagi ei vabandanud. Lahendust pidin ka ise otsima.

Jäi mulle võlgu, kuna ütles, et hetkel seda kaupa ei ole ning saadab järgmisega saadetisega. Raha aga sai. Teed paki lahti, selgub, et midagi on puudu siis ise näed veava, kuidas lepid temaga kokku. Seda loomulikult läbi suure vaeva kuna ise ta ei kirjuta ega tunnista midagi. Järgmisega tellimusega seda ka ei olnud sees, kuid osta.ee-s oli see juba tol hetkel müügis. Jäi mulje, kas meelega teeb või äkki on tal tervise probleemid. Ei tea.

Tellib ise ta näiteks motaki.ru ning oli võimalik otse sealt valida endale sobiva kaupa. Osta.ee on tal tõepoolest kasutaja wertuska.

Nüüd aga üritan juba alates detsembrist ühendust saada aga tulutult, kus juures saatsin ka uue tellimuse. Minu meilidele ega numbrile ei vasta. Olen alati temaga viisakas olnud ning otsisin ise lahendusi. Nüüd aga pani mulle ilmselt bloki peale.

Juhul, kui midagi muutub siis kindlasti täiendan seda postitust. Hetkel aga sellised lood.

Iga üks aga vaatab ise, kas tellida tema käest või mitte.

Temast motokuur.ee-s http://foorum.motokuur.ee/viewtopic.php?f=7&t=22535
Korra olen tellinud izhi käepidemed. Kuidagi saime hakkama. Isiklikult olen kohtunud. Tundus normaalne inimene aga eesti keelt rääkis 2 sõna.

Naine oskas veidi eesti keelt ja tema siis tõlkis. Müüsin talle kaks mopeedi jäänukit osta.ee kaudu.
Naise näoilme oli hindamatu kui ta neid nägi ja hinnast kuulis, mis mees oli maksnud.
Meilidele ei vasta enam ehk ei soovi enam tegeleda minuga. Väga halb kogemus, kes iganes soovib sealt tellida - pigem hoidku kõrvale ja kasutagem vanu kasutatud osi kui misiganes seal veebilehel pakutakse.
Kas on mingit head nippi kuidas selle käkk-saidi normaalsel kiirusel opereerima saaks endal ekraani peal?   Mul keevad munad kõvaks enne kui ma soovitud juppide lingid kätte saan ....
Ise olen sealt paar korda tellinud ja väga ei viriseks. Esimest korda saatis mulle vale veotähiku (V50 asemel S-62 oma).  Sai siis talle kirjutatud, et vale veotähik ja siis saatis oma kulude eest uue. Teist korda sai tellitud käepidemed, väntvõlli puksid jms. Saatis paki ilusti kohale ja ilma probleemideta. Nüüd tahaks uuesti tellida aga vastab meilidele väga kaua nii et võib olla tellin mujalt.
Aja kokkuhoiu möttes  soovitaks   temaga suhelda telefoni teel (sobib vaid ilmselt neile ,kes vene keelt valdavad).
Kirja teel vaid niipalju ,et saata talle nimekiri soovitavatest esemetest.