automoto.ee foorumid

Täisversioon: NeOoN VaLguS
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

exit0

kuidas seda mopeedile panna kas peab aku ja neeed olema äkki on kellegil müüa neid lampe sest torusid ei anna mopile pannaToungue:?kui ja kust neid osta mul enndal automaatkäimaga stella (korralik)
Minu teada on Eestis kehtivad liiklusalased õigusaktid esiteks keelanud neoontuled ning reserveerinud sinist värvi tuled eritalituste (pääseteamet, kiirabi, politsei) autode tarbeks ning keelanud seda värvi tuled tavasõidukeil.

Vt Liiklusseaduse alusel kehtestatud Majandus- ja Kommunikatsiooniministri määrus \"Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded\", RTL 2001, 69, 941 (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=672872 ), lisa 1 grupp 2 \"Valgustusseadmed\" (koodid 201-224).

Seega - kui paigaldada oma sõidukile sinised tuled, ei tohi sõidukit kasutada liikluses üldkasutatavatel teedel.

siims

Need tuled oleks kül lahedad asiad!Oma tarbeks ju võib!
Oma tarbeks võib kõike, kui sõidukiga üldkasutatavatele teedele mitte minna ja liigelda suletud territooriumil (nt kinnisel ringrajal, karjääris vm). Kui aga siiski üldpruugitavatele teedele/tänavatele minna, siis võib ees oodata ebameeldiv üllatus, mille võimalusele ma lihtsalt viitasin. Politsei tunneb seadusi vahel pareminigi kui mina.

Mulle muide ei meeldi liiklejana, et vastusõitev vehiikel mulle neoonsinist vms näkku, teele vm paiskab. Väga häirib.
Miks sa pead seda neon tulukesi endale motika peale laduma ? Et, motikas näeks välja nagu venelaste jõulupuu ??
Nagu Valdo mainis see on seaduse vastane ja trahv on see juures seal vägagi rasvane (rohkem kui su stella maksta võib) !
ka mina ei ole siiamaani aru saanud mis see neoontuli üldse sind aitab seal? ma saan aru kui see mingid aastad tagasi ilmus oli ju tõesti väga vinge, originaalne ja nii, nüüd on see aga iga teise rullnoka auto ja stella ja zidi all? kuhu on kadunud masinate tehniline pool... peaasi et ikka säraks ja vilguks. sorri kui ma nüüd oma tsipa kriitilise jutuga kellegi tundeid riivasin ja kindlasti on ka neid masinaid mis on ka tehniak poolest tasemel ja siis on mingid \'\'moeRÖÖGATUSED\'\' peale pistetud, ja ma ei saa öelda et sinu stella hästi ja kiiresti jne. sõidab, kui aga on veel selles suhtes arenguruumi soovitan sul kõigepealt sellega tegeleda ja siis jõulukaunistusi hakata riputama...

mopeedur on täna eriti kriitiline

exit0

mind ausalt õeldes see trahv ei koti (sest nad ei saaa mind kätte)

ega ma nüüd nii ei ka pane nagu venkude jõulupuu paar tulukest taharatta juurde
exit0 Kirjutas:mind ausalt õeldes see trahv ei koti (sest nad ei saaa mind kätte)

Ole normaalne,kavatsed oma Stellaga 40 km/h mingit põgenemist korraldada?!?

Teemakohast juttu ka.Minu arvamus neoonvalguse kohta on selline,et mõne kena lowrideri küljes on ta päris efektiivne,aga sinised tuled roostes Mazdaromu kapotil või vene mopeedi all jätavad küll pedemajaka mulje,tundub,nagu püütaks lahjat minekut nende vidinate abil kompenseerida.Muidugi maitse asi.
Sind ei saa kätte ?
Ei tea midagi me oleme kõik rolleri vennad kätte saanud ja kui nad ylbeks lähvad siis ajame alla ka ! Smile kes ikka sellisest raisast hoolib kes paneb juba kaasliiklejate elud kaalu alla.

Või sa ikka arvad ,et suudad minema saada ? pisike roller 50ccm VS 4300ccm jeep
Politseil on muideks olemas tsiklid ja rollerid Wink

Sa muideks ära yllatu kui sa ajad mingi kaasliikleja oma tulekestega vihale ning ta pyyab su ise kinni ning annab politseile yle ja see juures ta saab politseilt selle eest kiita (Kui ta just suurest vihast sind rataste alla ei ajand ) !


exit0 Kirjutas:mind ausalt õeldes see trahv ei koti (sest nad ei saaa mind kätte)

ega ma nüüd nii ei ka pane nagu venkude jõulupuu paar tulukest taharatta juurde

exit0

tra ma oma stellaga saan neilt mentidelt lõtva eest ära nii et tolmab kas või bike eest saan ära Big Gringaas põhja tuled välja ja metsa poole või kuhugi majade wahele kuhu mendid ei pääse stella 40km\\h ja korraldan weel sellise põgenemiseBig Grin

ma neile teen weel biket Big Grinminu arust on tegelt päris lahe neoon valgus seal mopi küljes noh kui õigesti paigudada

kui teie weel pole eest ära saanud noh olete küll ja on kunagi ikka kätte saadud vb mind ka saadakse kätte aga ma võitlen viimase tilgani

ei tia palju saab mendilt eestära ajamisega 50cc3 mopeedil
Mees ma saaks ju jalgrattaga ka kätte !

Trahv on 18 000kr ..vähemalt oli kunagi ..nyyd peaks olema 36 000kr
pluss need rikkumised mis sa teed põgenedes!

exit0 Kirjutas:tra ma oma stellaga saan neilt mentidelt lõtva eest ära nii et tolmab kas või bike eest saan ära Big Gringaas põhja tuled välja ja metsa poole või kuhugi majade wahele kuhu mendid ei pääse stella 40kmh ja korraldan weel sellise põgenemiseBig Grin

ma neile teen weel biket Big Grinminu arust on tegelt päris lahe neoon valgus seal mopi küljes noh kui õigesti paigudada

kui teie weel pole eest ära saanud noh olete küll ja on kunagi ikka kätte saadud vb mind ka saadakse kätte aga ma võitlen viimase tilgani

ei tia palju saab mendilt eestära ajamisega 50cc3 mopeedil

exit0

36000ei saa 18kilo on maximum vist hui sa mu ratttaga kätte saaks tegelt isegi vb saaks

alkazar

iga tugevamate jalgadega vend väntab mopile järele kui just mõõda ei lähe..
Arrrgh, jumal küll, moded, pange see lollus lukku!!!