automoto.ee foorumid

Täisversioon: Muravei mootori kohta küsimus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, ma jälle hädas omaenda lollusega. Kas keegi oskab öelda mis detail/asjandus käib noolega märgitud kohta? Lahti võttes pudenes sealt välja musta plastmassilaadse olluse jääke.
(02-05-2017, 09:54 AM)Borat Kirjutas: [ -> ]Tere, ma jälle hädas omaenda lollusega. Kas keegi oskab öelda mis detail/asjandus käib noolega märgitud kohta? Lahti võttes pudenes sealt välja musta plastmassilaadse olluse jääke.

Käigunäidiku lüliti. Vanematel mootoritel viie väljundiga (näitab, mis käik sees on), uuematel ühe väljundiga (näitab ainult neutraali)
(02-05-2017, 11:59 AM)Prii Kirjutas: [ -> ]
(02-05-2017, 09:54 AM)Borat Kirjutas: [ -> ]Tere, ma jälle hädas omaenda lollusega. Kas keegi oskab öelda mis detail/asjandus käib noolega märgitud kohta? Lahti võttes pudenes sealt välja musta plastmassilaadse olluse jääke.

Käigunäidiku lüliti. Vanematel mootoritel viie väljundiga (näitab, mis käik sees on), uuematel ühe väljundiga (näitab ainult neutraali)

Tänud
Oskab ehk keegi öelda kes võiks Tartus selle mootori korra nö. üle vaadata ja hoolduse teha. Juhatati kuskile Raadi lõppu aga seal väravad kinni ja ühtegi tel nr pole.