automoto.ee foorumid

Täisversioon: planeta/56 käib imelikult
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere . Ehitasin kokku ühe 56/planeta mootori panin uue kolvi siduri kettad laagrid puksi sõrme ja rõngad sisse...paar päeva susimist ja saime ta käima panna.Käib ilusti käima läheb 2-st vändast,soojast peast 1-st.Aga probleem on selles et kui sõita rahulikult siis pöördeid ühtlasena hoides on rattal nagu võrri pirin juures.mootoril jõudu on jne karpaks on peal k-36
jaa need on selliste masinate sõidumõnud..tuleb lihtsalt nautida osataBig Grin

ei tglt oleks ikka pidanud originaalvaruosad panema..igaksjuhuksToungue
sõrm teeb häält?Ja pea meeles,TÖÖTA MASIN KORRALIKULT madalatel pööretel sisse.
sõrm ei tee häält..ei saa teha
uus sõrm sees ju ja kepsu puks ka uus...

Lõhkuja sinu jutust ma ei saa üldsegi aru ?
mitte et see pirin just tingimata sellest on, aga ka täiesti uutel izh-idel on sageli sõrmehääl juba sees.
See võib olla rõnga hääl. Kas ikka kolb läks õigetpidi sisse? Kui kolb tagurpidi siis rõnga lukud jooksevad üle akende ja tekitab pirinat.


\"cz3\" lehel olev \"ergo Planeta 5\" teeb sama kahinat mis sinu 56?Siis sul kolb valepidi sees jah.Wink
kõik on õieti sees mul on kahin siis kui pöörded ühltased hoian... krt nagu võrridel on ? mudu on asi vaiksemaks jäänud kohapeal käib nii ilusti ... kuhupoole paisumispilu peab siis jääma ?
võta sõelad sumpsidest välja(nali), tegelikult ta teebki kirjeltatud häält, ja sellest ei tohiks midagi halba olla
ah veale olen juba jälile saanud...tänan millegi eest Smile
Mis siis viga oli?