automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mis karbuss deltale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Praegu on K60 vms. Mis karbuss sinna kenasti sobiks. Saaks ehk natuke jõudu juurde.

siims

Kõige paremini sobiks delta oma!Big Grin
Suvaline ca 50 ccm liikuri oma. Vajadusel koos vahetüki tegemisega (kui äärikud ei klapi).

Mexx

Noo,ikka tavaline mopi oma.Mul endal seisab üks korras karbuss,kui ostust huvitatud oled sisi helista!

Rainx666

miz jamad selle karbussiga...pane elektrooniline sissepritse systeem peale..ja vägev! Wink

pille

Kuulge öelge mulle, kas asi võib olla karbussis,et mini ei taha hästi tööle minna??? ja et kui ei ole minil eriti kiirust kas siis võib asi olla ka gaasitrossis???

mart391

pille Kirjutas:Kuulge öelge mulle, kas asi võib olla karbussis,et mini ei taha hästi tööle minna??? ja et kui ei ole minil eriti kiirust kas siis võib asi olla ka gaasitrossis???
Asi võib olla karbussis süütes kondekas neid on palju... proovi karpa läbi puhuda ilusti ja et kiirust saada vaata kas kolvirõngad on korralikud, õhku ei saa. Aga minuarvamus on see et kui tahad omale sõiduriista osta midagi paremat... endal vedeleb kuuris kah üks mini ilma silindri peata muidu jumala korras kui tahad võib mingis hinnas kokku leppida ja tassi minema Smile

raix666

kle paljuga sa see müüksid selle mini ? ma võibolla ostax

Crazydonkey

Kindlasti sobib ka K60B karbuss
minu deltal on moskva karpuss a oleks unustanud moskva mootor ka irwToungue