automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ jukerdab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

crash

tegemist siis IZ jupiteriga... masin hakkas paar p2eva tagasi jukerdama, ei v6tnud enam yhte silindrit taha, nyyd nagu sain asja korda, aga selline mure s2ilis, et kui gaasi j2rsult anda, siis ta ei v6ta kohe tuure yles... mulle endale tundub, et silindrid ei tööta p2ris synkroonis... siis veel, et kui muutsin syydet varasemaks v6i hilisemaks ja masin töötas, siis nagu ei saanudki aru et midagi muutuks, kuidas see nii on? kas kuidagi saab 2ra hoida, et s6ites kontaktide asend paigast ei p6ruks? enda arust k6ik ilusti kinni keeratud, aga 10 s6idukorra j2rel ei l2he enam tööle, syyde vale...
igaks juhuks vaheta küünal ära. See ei aita siis äkki mingid väntvõllilaagrid ära ja nii suur loks sees et peksab kontaktivahe valeks?
uued kontaktid peale panna ...

crash

kyynlad said uued peale pandud... kontaktid samuti alles ostetud...

kolmpool

Kui süütemängu kruvid kõik korralikud pingutatud, kontaktid puhtaks tehtud ja kondekad korras, siis pead hakkama väntvõllilaagreid vahetama. Igastahes selline loks, mis süütemängu paigast ajab peaks olema juba kõrvaga väga hästi kuulda. Metsik kolin peaks olema.

EDIT: Enne vaheta kondekad ka ära. Kui kontaktid sädelevad tugevasti, kõrgetel pööretel jätab vahele-kondeka viga.
Mul oli jõhker loks sees ja siuke kolin oli ka mootoris...Tegelikult oli mul peale laagrite veel ka väntvõlli ots ära. Nimelt rootor oli sinna soone sisse söönud. Nüüd on kõik vahetatud ja jawa jälle laksupillSmile