automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ford Granada Consul 1973
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Eelkõige teen teema, et ehk siinsetelt saan abi juppide hankimisel, mõni esimese generatsiooni universaal võiks ju kuskil alles veel olla.

Mina tõin masina Kilingi-.Nõmmest, uued paberid on tehtud 2005a, peale seda on ta seisnud enamasti. 2000aastate vägevat tuuningut on auto kõvasti saand. Mina sooviks originaal tulesi saada ja ette stanget, muus osas muutma väga ei hakka esialgu. Talveralliks tahaks korda saada. Mootor 2.8l ja manuaal kastiga, käima pole veel proovind, septembris peaks jätkuma aega ja saaks garaazi lohistada.

[Pilt: 25057479e29cda_l.jpg]

[Pilt: 2505748173b127_l.jpg]

[Pilt: 250574735d5cb5_o.jpg]

[Pilt: 2505748366223d_l.jpg]

[Pilt: 25057477c32f03_l.jpg]
Vastavalt talveralli kirjutamata reeglitele ei tohiks vist enne veebruari algust masina poole üldse vaadata  Big Grin Toungue   
Sellist käitumist loetakse ebasündsaks kui pool aastat varem autot ette valmistama hakkad Big Grin

Aga selline universaal Granada on lahe!  Rolleyes
valmistama ette ei hakkagi ilmselt nipea, suurema ringi tahaks peale käia lihtsalt, et mida veel korjata. sedaani ja uuema generatsiooni asju jagub, aga sellele pole suurt midagi leidnud.
Kõhualune peaks minu masslademetega kattuma. Anna oma soovidest teada!
Itlerite jebaist saab suht kõike, nii kasutet, kui NOS-i
Jõhker peletis küll nende "tuuningu"tulede tõttu. 
Mk1 Granada sedaani ninaots peaks ju sama olema - ja neid või nende juppe võiks eestimaa pääl ometi leiduda?
Väljamaalt otsides võib moodsa hinnaga pakkumist ootama jäädagi. Kuigi,- 169€ kasutamata esitule eest võibolla polegi nii palju, arvestades, mis hinnaga tänapäevaseid plastikjunne müüakse Smile
Võrdluseks `77 ja edasi Granada külg.

[attachment=65566]