automoto.ee foorumid

Täisversioon: Riga 7
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hetkel taastab ühte Riga 7 ja tekkis mootoriga mõningad küsimuses. Nimelt kas d6 ja d8 mähised, kontaktid ja kondekad on erinevad ja omavahel vahetatavad? Veel tahtsin teada, et kas siduri ketastel olevad plaadid on sama paksud esimesel ja teisel kettal või peavadki alumised plaadid paksemad olema?

Kui kellelgi on pakkuda korraliku võrri silindrit ja silindripead ning korraliku d6 väntvõlli ja võrri tõmmitsat siis tehke pakkumised ps.
(02-09-2017, 11:05 AM)Markus122 Kirjutas: [ -> ]Hetkel taastab ühte Riga 7 ja tekkis mootoriga mõningad küsimuses. Nimelt kas d6 ja d8 mähised, kontaktid ja kondekad on erinevad ja omavahel vahetatavad? Veel tahtsin teada, et kas siduri ketastel olevad plaadid on sama paksud esimesel ja teisel kettal või peavadki alumised plaadid paksemad olema?

Kui kellelgi on pakkuda korraliku võrri silindrit ja silindripead ning korraliku d6 väntvõlli ja võrri tõmmitsat siis tehke pakkumised ps.

Tel 5573117 ja saad väntvõlli. Sõnumile ei vasta. Ilmselt olemas ka silinder+pea
Oskab keegi öelda kuidas sidurivõllu küljes oleva laagri ära saab? Tegu mu esimese võrriga ja natuke loll selle koha pealt. Smile
Mul on tõmmitsat pakkuda, kui tarvis.
Soov postkasti või 5072541 
Heiti
Tänud pakkumiste eest. Laagri sain tõmmitsaga ära. Kui mul midagu vaja siis võtan ühendust.
Saaks keegi saata pildi d6 originaal süütest või siis vähemalt seletada mis juhe kuhu käib? Ja ehk keegi osakb ka öelda kuidas peab juhtmed ühendama välise süütepooli korral(süüde d6)? Kas tasuks osta http://jawavaruosad.wixsite.com/moto/d6-d8 pakutavat mähist ja kontakte? Kuidas need järelturu mähised ja kontaktid vastu peavad?