automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz 11
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Ja siin on see masin siiani üleval, hinnaga 42K.

https://classiccars.com/listings/view/10...rida-34243

Võid talle saata vastu lingi FBI lehele Toungue

A.
(22-03-2018, 21:27 PM)Aspelund Kirjutas: [ -> ]Ja siin on see masin siiani üleval, hinnaga 42K.

https://classiccars.com/listings/view/10...rida-34243

Võid talle saata vastu lingi FBI lehele Toungue

A.
 Helistasin, üteldi auto on müügis, 40000.-$ asub neil salongis Floridas. No on sulid. Pakkusid 20 000.- eest mulle
Jah, kodanik haistis kiiret teenistust.

A.
Sel tegelasel kes sulle kirjutas ja auto müüja vahel seost ei ole. Lihtsalt pilt on sealt virutatud.

Olen selliseid kirju saanud kümnete kaupa ja selliste kirjade üks iseloomustav joon: tekstis ei mainita kunagi autot ei aastat ei marki ei mudelit. See on puhas kopi/paste mida saadetakse tuhandeid päevas. Tõenäoliselt nad ei teagi millise konksu (pildi/kuulutuse) peale sa reageerisid, kui just ise ei maini. 
Euroopas tüüp jutt on; et sain just tasuva töö (tavaliselt hambaarstina) inglismannide juures a seal teate liiklus teisipidi. Mul nüüd siva vaja autost lahti saada. A kuna see on minu viga, et ma sulle autot presenteerida ei saa, siis sorri aga selle eest saadan oma kulu ja kirjadega auto sulle koju kätte. Pane aint väike ettemaks teele. Kui auto ei meeldi siis võid tagasi saata ja kõik see muu bla-bla-bla. 

Tüütud nad ei ole kui sa enam ei vasta, siis nad rohkem ei torgi.
Lausa uskumattu, kui palju neid igasuguseid sulisid tänapäeval liigub. Keegi ikka konksu otsa satub ja loll ja raha tuleb ju teineteisest ära eraldada. Ma arvan , et on väga tänuväärne neid situatsioone siia üles panna, teistele ka õpetuseks. Pole see autoost mujalt mingi meelakkumine
Suli ja ausa automüüja tunned kohe ära. Suli on igasuguste pakkumistega nõus. Ütled, tahan autot sellel ja sellel aadressil, no problem, lase hinda alla, no problem. Hind tavaliselt turu hinnast palju odavam. Siin jandin selle Fordi müüjaga, kelle ksf. Cesium leidis. Hirm teisel nii suur, mingi vend Ida Euroopast tahab autot osta. Veeretab igasugu takistusi, et äkki loobud. Täna katsusin talle helistada, nüüd telefonigi välja lülitanud, hirmuga vist. Mul ju kahte keret vaja, nii GAZ A-le kui GAZ 11-40-le. Kahjuks pole sellist aega, et sõita Ameerikasse, rentida evakuaator ja sõita kohale ja anda mehele raha pihku, auto peale ja minema. Sellise meetodiga saaks hinnast mõne tuhande alla ja kataks selle jama kuludki ära. Ainult probleem selles, et Ameerikasse ei tohi üle 10K sularaha kaasa võtta. Krt. kõik see asi on nii närvesööv aga alla ka ei tohi anda. Pole selline tüüp.
Tegelikult võid rohkem raha ka kaasa võtta , ainult deklareerida tuleb , alla 10K ei ole kellelgi midagi öelda.

Auto ost on piisavalt hea põhjus
(22-03-2018, 22:58 PM)AsTroSS Kirjutas: [ -> ]Tegelikult võid rohkem raha ka kaasa võtta , ainult deklareerida tuleb , alla 10K ei ole kellelgi midagi öelda.

Auto ost on piisavalt hea põhjus

Tere! 
Deklaratsiooni, et ostad selle auto ja sellelt inimeselt nimi+isikukood...
See teeb sama välja, kui teeks papile otse ülekande.
Allan.
Plekki võib võtta milkudes, piiravad ainult kilod Smile

Kui sa ennast us ja a tollis küsimiste-vastuste voorus kindlalt ei tunne siis pole mõtet deklareerida. Neid peenes kirjas buklette lugedes on lihtne üle mõelda. 
Aga jah, helista ikka ise, otse suhtlemine on alati vajalik.
Tuleb lihtsalt mainida,et auto ostu soov, sobilikud tuleb enne üle vaadata

Tegelikult on ka muid võimalusi raha sinna toimetamiseks
Jätkub kassi-hiire mäng sulleritega. Öösel saadeti uus üllitis. Lubati hinda alla lasta ja autot ei saavat ka enne müüki üle vaadata, põhjuseks toodi, et see rikkuvat auto ära. Autoriteedid olevat auto juba üle vaadanud ja vastava akti võivat ta mulle saata. Muudkui maksa aga raha, auto tuuakse kohale ja siis mul aega 7 päeva inspekteerida. Ehk nagu aru saan mingi (money back garanty). Mõtlesin , et kas selliste asjade kajastamine siin projekti päevikus on nagu teema kohane aga siis leidsin, et sellised asjad ju kuuluvadki ühe projekti juurde. Tagavara osade hankimine ja sulidega võitlemine. Aastate pärast hea siit lugeda, mis kõik tuli läbi teha ja teistele ka inspiratsiooniks Big Grin

For a quick sale I'm open to negotiate. What is your buy it now price?

They don't accept inspection at their location. This why provide 7 days for inspection at your location. I think is plenty of time to check the condition of the unit. They don't do inspections at their facility because there were situations in the past when the units were damaged during the inspection and they had to pay for repair. This why they provide that inspection period at your location. The unit right now is crated because I wanted the next owner to receive it as I leave it(pristine condition). Don't get me wrong but I know the condition of the unit and I'm sure that you will love it from the first sign. They already made a pre purchase inspection on the car. If you want I can ask for a copy of that report. The best offer I can do for you is to pay half now and half after you receive it and inspect it at your location.
Let me know.
Thank you,
Mängin sulleritega kaasa. Tegin omapoolse pakkumise. Pole mingit kahtlust, et see sobib suurepäraselt. Eks müüakse ju õhku.
Hello Trevor
 
For Me is little bit risky business. I am agree to pay 20 000.- $. How and where I must send a money.
 
Best regards Mati
Uskumatult palju on kelme küll kogu maailmas. Enamus geniaalseid skeeme juhitakse tegelikult kinnipidamis kohtadest, kuhu ongi geeniused koondatud. Sulle  saadetud pakkumine on ka lausa geniaalne. Nendel vennikestel nagu asjade väärtusest reaalsuses jumala savi, numbrid võetakse kosmosest. No õudukas.
Autot pole kirjas kordagi mainitud. Võimalik, et see annab tegelastele ka legaalse julguse. Auto on ainult sinu peas. 
Aga kirja stiil erineb euroopa tillikatest.

Lase "enne raha kandmist" saata Sale Agreement ja Certificate of Title.
Ära kindlasti midagi allkirjasta, muidu annad oma munad nende pihku Sad
Millise kuulutuste peale need tillikad tulevad ?
Kas sealt kohe näha, et gringo? Ma ei usu, et jänkid kodus sellisel kujul kalu püüavad.

Ise küsin ise vastan, jah kasutaja profiilis ju location Võrumaa Wink

Siin keskmised oksjoni hinnad model 78:
https://www.conceptcarz.com/valuation/12...el-78.aspx
(23-03-2018, 13:02 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]Autot pole kirjas kordagi mainitud. Võimalik, et see annab tegelastele ka legaalse julguse. Auto on ainult sinu peas. 
Aga kirja stiil erineb euroopa tillikatest.

Lase "enne raha kandmist" saata Sale Agreement ja Certificate of Title.
Ära kindlasti midagi allkirjasta, muidu annad oma munad nende pihku Sad
 Ei allkirjasta ma midagi ja Title, kui mingi on olemas saab ka võltsida, eriti kui saadetakse koopiat. Raha kellelegi kanda ei kavatse. Nüüd, kui ta saadab mulle andmed, siis küsin Title koopiat ja saadan selle nendele Florida müüjatele, et näed teie auto müüdi ära, saatke siis kohe tulema. Big Grin
(23-03-2018, 13:09 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]Millise kuulutuste peale need tillikad tulevad ?
Kas sealt kohe näha, et gringo? Ma ei usu, et jänkid kodus sellisel kujul kalu püüavad.

Ise küsin ise vastan, jah kasutaja profiilis ju location Võrumaa Wink
 Panin üles, et ostan Ford Model 78 või 81 kere või täiskomplektse auto.
(23-03-2018, 13:41 PM)Formika Kirjutas: [ -> ]
(23-03-2018, 13:09 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]Millise kuulutuste peale need tillikad tulevad ?
Kas sealt kohe näha, et gringo? Ma ei usu, et jänkid kodus sellisel kujul kalu püüavad.

Ise küsin ise vastan, jah kasutaja profiilis ju location Võrumaa Wink
 Panin üles, et ostan Ford Model 78 või 81 kere või täiskomplektse auto.

Pane kuulutuses oma location Maryland. Jäävad tillikad ära ja mõni kes muidu ei viitsi gringodega jamada ehk reageerib.
(23-03-2018, 13:58 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]
(23-03-2018, 13:41 PM)Formika Kirjutas: [ -> ]
(23-03-2018, 13:09 PM)spitfire Kirjutas: [ -> ]Millise kuulutuste peale need tillikad tulevad ?
Kas sealt kohe näha, et gringo? Ma ei usu, et jänkid kodus sellisel kujul kalu püüavad.

Ise küsin ise vastan, jah kasutaja profiilis ju location Võrumaa Wink
 Panin üles, et ostan Ford Model 78 või 81 kere või täiskomplektse auto.

Pane kuulutuses oma location Maryland. Jäävad tillikad ära ja mõni kes muidu ei viitsi gringodega jamada ehk reageerib.
 Paningi Maryland, ainult maili aadress lõpeb .eu
Pane mingi gmail.com
Kohalik kardab ja ei suhtle kui on mingi võõras.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35