automoto.ee foorumid

Täisversioon: Automaat 50cm3
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

exit0

kellel on automaat stella 50cm3 jawa mootoriga mis sõnu teil selle kohta õelda on kas häid või halbu:SRolleyesSmileToungue sooviks teada

sinn on pilt ka http://www.mcasta.ru/motorcycle/rmz-stela.jpg
Sugulase lapsel on selline, mis ikka - töötab vaikselt, käivitub normaalselt. Minski pealt tulnuna oli hirmus uimane minek. aga see on 50-sel normaalne Smile vastupidavus ka päris hea - mitme aasta jooksul polnud suuremat remonti vajanud tal. Ainult kalla bensiini sisse.
Sügisel otsisin endale mopeedi projektiks, sattusin samasuguse otsa, süütemängust juhtmestik puudu ja mõned jupid veel, vanapapi tahtsis 500.- otsustasin ära osta, nüüd varsti saab krundi alla, sõitnud temaga pole, kahjuks on juppide puudus kõige suuremaks mureks selle masinaga hetkel:
1 kandiline esituli
2 paagialune tagaporitiiva osa
3 türistorplokk
4 süütepooli küljekaan

Kas kellegil selliseid asju pole üle?
`mul kunagi oli selline. Käis väga hästi ja tõmme oli ka hea.

Mexx

hmm,tunnen ühte poissi kellel on stella automaat.Hääl on väga vaikne,kuid tõmmet eriti pole.Ometigi masin on 1000km sõitnud või nii.Minuavamus on küll,et automaatkast on jama,sest sellega ei saa hullata!Big Grin

exit0

mix ei saa :S ma küll saan mis teil muidu weel selle kohta õelda on palju turuväärtus ka on

exit0

kas kellegil on selline isend kui on võtku ühendust exit03_85@hotmail.com

kui juppe on on ka teretulnudToungue
sellel automaadil on see hea külg, et ratast on raske kohaltminekul välja suretada. Olen ise näinud, kuidas 2 poisiklutti peal istusid ja kraavipõhjast välja võttis kohalt nagu nalja...
Sel Jawa mootoril on naljakas käimalöömis vänt - paremal pool ja käib ettepoole. Lisaks peab tugevalt lööma, kui nõrgalt lüüa, siis vajub pehmelt läbi (ilmselt mingi tsenrifugaal-sidur seal vahel)

mkf

vinge pill. pole midagi häda. juppidega on kitsas aga kui ise ei lõhu siis ei lähe neid vaja ka. endal on selline. aint rõngaid olen vahetanud.
Sõber omab sellist masinat,väga tore masin,minek hea,ja ei ole eriti remonti ka vajanud.
Igati mitmekülgne pill!


Märt

feliks85

kust te võtate et tal jawa motor peal on?eespool toodud lingil pole küll tegu jawa mootoriga

Roono

sellel on samasugused plastikud nagu stellal ja mul on olemas mingid plastikud ja need vajavad parandamist