automoto.ee foorumid

Täisversioon: Stella joonised
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

coolboyjkl

Tere

Mul oleks vaja Poola Stella jooniseid ja pilte (mootori läbilõiget, samuti oleks vaja aimu saada tagumise piduri süsteemist)

coolboyjkl

Tagumise piduri sain korda, aga siiski võiks mõni vastus siia tulla. Kas tõesti kuskilt neid jooniseid Stella kohta ei ole või?Sad

SnowDog

coolboyjkl Kirjutas:Tagumise piduri sain korda, aga siiski võiks mõni vastus siia tulla. Kas tõesti kuskilt neid jooniseid Stella kohta ei ole või?Sad
mis suil vaja on täpsemalt. ilma joonisteta saab kah aidata. ytle kas suil on mootor lahti võetud või. kui ma täpselt mäletan siis yhed joonised on kyll kui ńeid saan siia panna alles järgmine nädalavahetusCool

coolboyjkl

Mootor mul lahti võetud pole. Oleks vaja mootori jooniseid (minu teada peaks Stellal V-50 mootor olema, aga sellel on mootori peale kirjutatud DEZAMET), et kui midagi remontida oleks vaja siis oleks kohe joonised olemas. Kindlasti kuluks ära igasugused kere ja raami joonised, sest mu Stella on päris hea matsu kunagi maha pannud - plastid mõrasid täis, leistang üle keevitatud jne...
Mootori osadest on mul puudu magneeto kiil ja ujukinõel, aga need ma võibolla saan.

SnowDog

magneto kiili saad sa näiteks tondi motopoest. maksab kuskil 7 eeki. ise ostsin sealt siis maksis. ujuknõela ma ei tia kas seal on aga võid vaadata. aga jah järgmine nädalavahetus katsun yless otsida raamatu ja siis skännin sisse.

coolboyjkl

Aitäh abi eest, aga ma Tallinnasse satun üpris harva, seega ma otsin mujalt.
Kui ma Stella ostsin kuulsin ma, et Stellale saab ka mingi sae kiilu panna, aga millise, seda ei tea.

bart

areta ise sinna midagi kiilu asemel , peax pidama kyll

coolboyjkl

Jah, selline plaan oli ka varuks

coolboyjkl

To Snowdog:
Kas sa mõtlesid seda nädalavahetust mis praegu on või veel järgmist?
Tegin oma minski mootorile ise kiilu. 10-sest poldist saagisin välja ja lasin käia peal õigesse kujusse. Üks külg sirge ja teine poolkaar.

coolboyjkl

Jah

Vanaisa nikerdas mulle selle kiilu.
Panime kiilu paika, pidas küll. Proovisime käivitada, ei läinud - teadsime seda, et ajab üle ja siis jooksime nats, panime bensuvoolu kinni (midagi sellist oli, ei oska praegu väljendada õieti), panime ajutiselt teise küünla, jooksime uuesti, siis isegi nats läks käima aga väga ajutiselt, võtsime karbussi lahti ja nägime, et tihendid on katki, bensufilter (vist) katki ja mõni asi veel. Seega oleks mul vaja uut karbussi, loodan, et kellegil on!

Üpris segaselt rääkisin, aga loodan, et aru saite
osadel stelladel on V-50, teisel Dezamet. Endal oli mul ka kunagi 1 dezameti mootoriga. Minek oli 50-se kohta päris hea. Sõprade mopeedidega (mini, delta, kel olid V-50 mootorid peal) võrreldes oli mootor tõepoolest omajagu teistsugune.

coolboyjkl

Ega jah

Mineku kohta ma ei saa midagi öelda (ei käivitu, karbuss rikkis). Braueris kah Dezamet\'i osasid ei saa, aind V-50 osasid. Aga äkki keegi teab kust Dezamet\'i osasid saab?

coolboyjkl

Kas keegi ei tea kust saaks Dezamet\'ile karbussi?

P.S. Siiani oleks vaja Stella jooniseid (Poola masina omi)

johannes

mul on olemas stella dezameti mootoriga ja raam on ka täitsa korralik plastmass osad kõik olemas ja terved ka kui oled huvitatud siis võta yhendust see on myya

coolboyjkl

jah, olen küll huvitatud!

P.S - Oleks vaja jooniseid!!!

agent_x_007

võrrile sai neid naeltest ja igast pasast tehtud! (Y)

coolboyjkl

Kas sa mõtled magneeto kiilu või? See on mul juba olemas

myygimees

mul on ka stella poola mootoriga minek on ka hea aga sidur libiseb sel on mingi imelik sidur oopis teistsugune kui v50 kolmesidurikettaga ja ilma vaheplaatideta vict aidake