automoto.ee foorumid

Täisversioon: Delta käsikäigud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuidas saada seal käepidemes tross korralikult pidama. Olen kõike proovinud aga ikka tuleb ots ära. Küll tina valanud, ratta kodaranipleid pannud. Ei kasu midagi.
Ma arvan,et säästa oma aega ja vaeva,ning osta uus tross,neid on saada ja hinnad on mõistlikud.Ise ostsin hiljuti uue gaasitrossi koos kõriga 40.- eest ja olen rahul.
Kust osta?
Tallinnas on kõikvõimalikke motopoode,kus mopeedijuppidega tegeldakse,ka foorumiliige \'\'tamar99\'\' saab arvatavasti aidata,tema käest olen ka kõik enda Deltale vaja olnud osad saanud.

SnowDog

kohad kust saada.
näiteks on olemas tondil motopood kus igast mopi asju. ise olen saand sealt kõik mis kunagi elus vaja läind mopile.
siis võimalik on ka kloostrimetsa motopood. seal kah neid gaasitrosse täiega (ei ole kindel kas sobivad).
Asi selles et elan kuressaares ja pole nii lihtne käia otsimas.

SnowDog

laplander Kirjutas:Asi selles et elan kuressaares ja pole nii lihtne käia otsimas.
no jah seljuhul tuleb leida keegi kuressaarest kellel neid oleks yle. endal on kah sama asi et kuidagi kinni ei taha pysida. peaks kah uue ostma.
to laplander. sa võid ka nii teha et keegi ostab sulle ära ja siis lihtsalt saadab sulle lähimasse postkontorisse selle ja siis maksad. lihtsalt mõtteterakene siia Toungue
Nojah see on ka võimalus aga kes on nõus ja igaühele ei kanna nagu raha ka enne üle.

SnowDog

laplander Kirjutas:Nojah see on ka võimalus aga kes on nõus ja igaühele ei kanna nagu raha ka enne üle.
millal sul seda vaja oleks. kui aega leian võin vaadata ja saata.
Nu tore oleks selleks nädalavahetuseks.

SnowDog

laplander Kirjutas:Nu tore oleks selleks nädalavahetuseks.
hmm ma lähen vaatan homme sinna tondile kui aega leian. kui on seal siis ostan ja saadan kui ei ole siis ei tia mis saab
Siis vaatan ise.

SnowDog

laplander Kirjutas:Siis vaatan ise.
eks ma annan omme teada kas oli või mitte
Tänan juba ette!
mul peaks käsikäigu trosse olema kodus miski käsivarre jämedune punt. tutikad, kuid puuduvad mootoripoolne kinnituskruvi või stopper (krt kuidas seda junni nimetati) ning pingutid.

ehk olemas siis tross ning kaks kõriosa. mul vennaraas peaks täna maale minema, kellel huvi helistage talle 5113228 ning uurige. kätte saaks tõenäoliselt tallinnast, ning odavamalt kui poest. mul pole nendega niikuinii midagi peale hakata....
Räägi lähemalt. Kas postiga saaks?

SnowDog

sry laplander. seal kyll ei olnd kui käisin. kui vajad siis jah vaata äkki isandpauk saab sulle saata.