automoto.ee foorumid

Täisversioon: Chopperi rullnokad !?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Neid õnneks eestis veel ei ole ......(rõhutan sõnu ÕNNEKS EI OLE)
Aga kas tulevad sellised tillid eestisse ??

Igastahes oleks väga õudne kui sõidad tänaval ning äkki möödub sinust siuke venelase/juudi jõulu puu :S

Meeldivad sellised jõulupuud teile siis ?
Mis te arvate neist ?


ps : paluks mitte postitada siia oma arvamust siukestel nolkidel/rullnokudel kes lykkavad igale asjale sinise tulukese alla , alates zid 50\'st kuni pesumasinani välja :S........Sest siis läheks topic väga mõttetuks !

[Pilt: Gary%201800.gif]
[Pilt: JohnHenderson%20left%20-%20lg.jpg]
[Pilt: RickSwope%20front%20-%20sm.jpg]

scratchy

Aga Eestis kestaks nende sõit esimese politseini...Rolleyes
ma leian et teisel pildil olev tsikkel on päris cool, aga ülejäänudega on ülepingutatudWink
Neh, mis jõulupuud need on, need ikka pedemajakad...
Eestis õnneks illegaalne.
Muidugi ma ei saa aru et mis see juurde annab? Lõppkiirust ei muuda ju nagu, tuul peaks ka sama olema...

metallmees

mõttetu on ikka oma masinaid sellise saastaga ilustada.....aga samas ilus on vaadata....(iga asi on ilus, kui pole\"ylepingutatud\")
õnn, et eestis selline asi ära on keelatud, sest et vastasel juhul oleks vist 30 % tsikleid juudijõulupuud....Rolleyes

võrrihunt

Üldiselt pole nendel asjadel ju mingit mõtet...
Kui midagi neist kasu on siis seda, et rikkuda masina välimust.
Mõned on päris ülepingutatud, aga kui piirduda VÄHESEGA teatud kohtades võib (aga ei pruugi) üldmulje tulla ilus.

Igastahes ise ei poolda!
Mõttetu teema minuarust.
Väegade subjektiivne arvamus mul aga ratas peaks ikke rauast olema, mitte plastmassist (sorry, baigivennad Big Grin ) ja sellised plinkivad tulukesed sobiks paremini litsimaja uksele.
Kadunud hõbehabe Hardi Tiidus ütles kunagi, et mood on maitsekate inimeste/asjade kopeerimine maitsetute poolt. Nõnda siis, et kui sihukeste tulukestega näitusel eputamine on omal kohal ja ehk hea maitse piirides, siis sama nähtuse massiline kopeerimine tänaval lihtsalt labane.
IIIFFFAR Kirjutas:Väegade subjektiivne arvamus mul aga ratas peaks ikke rauast olema, mitte plastmassist

täpselt minu mõte!
sellepärast ma ei salli pinisevaid plastmass-hunnikuid uusi rollereid,Yamaha-Honda käkke,jne.Võibolla mul lihtsalt vanamoodne maitse?
ja igasugu tulukeste toppimine,kummi põletamine, on rullnokluse esimene tunnus
Huvitav, millal playstationid-värgid tsiklite külge jõuavad? Rolleyes

PuZuP

To Tziklivend: No päris nii ka öelda ei saa...eriti selle kummipõletamise kohta...nii tuleks välja ju, et ameeriklaste burnout contest on lihtsalt rullnokkade kogunemine ja üksteisel kõvaks ajamine...Sa võid öelda, et neid ei anna võrrelda selles kontekstis, kuid sinu postituse põhjal jääb mulje just selline...
No offence...

siims

Mulle hakkas ka sellel teisel pildil olev valgus meeldima!
No kui sulle hakkas see valgus meeldima eks sa siis riputama omale tuppa mõni sinine tuluke Smile

siims Kirjutas:Mulle hakkas ka sellel teisel pildil olev valgus meeldima!
PuZuP Kirjutas:...nii tuleks välja ju, et ameeriklaste burnout contest on lihtsalt rullnokkade kogunemine ja üksteisel kõvaks ajamine...

Aga mida muud seegi siis on? Seda on ju igasugune võistlus ja üksteiselt mõõduvõtmine. Eks meis ole igaühes miskijagu rullnokka, erinevad tüübid lihtsalt nokivad .... erinevast hunnikust. Big Grin

Terv. Ivar

SnowDog

aga siis kysimus et kust te yldse võtate et need sõidukid mis seal piltide peal on, üldse sõidavad??? äkki on need tehtud ainult näitusteks. (kes teab võib-olla ka sõidavad) aga noh see aint siin minu arvamus. eestis pole neil midagi teha jah esimene kohtumine maantee hirmuga ja siis **** püksis. natuke võiks ollagi nagu silindripea ümbert valgustatud aga noh et juba mingeid rattaid ja muid asju valgustama see jah suht mõttetu.
Need tsiklid sõidavad ringi Smile
Milleks seda valgust sul sinna silindri pea peale on vaja ?...Minu arust see rikub ilu. OK saan aru kui keegi tahab näidata oma läikivat mootorit jne ....siis tuleks ju panna valget värvi võimas valgusti paagi alla aga mitte toppida igalpoole led pirne :S

SnowDog Kirjutas:aga siis kysimus et kust te yldse võtate et need sõidukid mis seal piltide peal on, üldse sõidavad??? äkki on need tehtud ainult näitusteks. (kes teab võib-olla ka sõidavad) aga noh see aint siin minu arvamus. eestis pole neil midagi teha jah esimene kohtumine maantee hirmuga ja siis **** püksis. natuke võiks ollagi nagu silindripea ümbert valgustatud aga noh et juba mingeid rattaid ja muid asju valgustama see jah suht mõttetu.

SnowDog

aga jälle valgus mootori all on ka ju keelatud. ma mõtlen silindri all et pidage piiri mitte ärge toppige neid täis igal poole

SnowDog

noh nyyd siis see lehekylg kust võite ise kah vaadata. klikka siia et sinna minna...
vahet pole palju sa paned ..asi on siiski põhimõttes ...milleks on seda vaja ? ....ei ole ilus ju ....nagu mingi venelase jõulupuu oleks :S Rikub lihtsalt masina loomuliku ilu mille nimel on omanik vaeva näinud jne Sad

SnowDog

kle aga minu arust ehitatakse mootorrattaid ikka enda jaoks ja vahet pole mis seal kyljes. peaasi et meeldib endale. vahet pole kas sulle meeldib või mitte. pimedas on see muidugi peris lahe kuid päeval on need seal kyljes täiesti mõttetud jubinad.
Lehti: 1 2