automoto.ee foorumid

Täisversioon: Iz49 kirjandus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kuna sai endale selline projekt muretsetud ning igasugune kokkupuude varasemast taolise massinaga puudub, ootaks ehk manuale, katalooge jne siia postitusse. Erinevates foorumites lingid ammu surnud ning ingliskeelne kirjandus kaunis nadi (hakka või vene keelt õppima). 
Ehk on kellelgi säilinud digitaalset materjali.
(01-01-2018, 00:21 AM)jrgen20 Kirjutas: [ -> ]... ingliskeelne kirjandus kaunis nadi (hakka või vene keelt õppima). ....

Meie kultuuriruumis (Deutsche Ostseeprovinzen Russlands) on elementaarne vene ja saksa keele valdamine, vanema perioodi puhul pole paha ka rootsi keel.

nõukogude perioodi tehnika puhul on põhjalik kirjandus 99,99% vene keeles. Ka otsinguks on mõistlik sisestada masinamark vene tähtedega, siis ikka tuleb midagi asjalikku ka.
Üldse mitte ei kahtle selles ja ka saksa keelega saan väga hästi hakkama kuid erinevates foorumite on olnud juhuseid leida soomekeelset kraami kui ka eestikeelset (tõlge küll vähene). Probleem pigem selles, et lingid ja databaasid on surnud.
(01-01-2018, 00:45 AM)jrgen20 Kirjutas: [ -> ]... Probleem pigem selles, et lingid ja databaasid on surnud.

Ise olen kõik lehed, mis huvi pakuvad, salvestanud oma kõvakettale pdf formaadis. Siis on pärast hää võtta. Vaatasin läbi oma kataloogi, nagu arvata oligi ei ole 49 kohta midagi salvestanud. Põhjus selles, et see masin töötab meil väga hästi, ehkki on küll viimase omaniku poolt mingil määral täiendatud a la alust põlvekaitsmed jms. Ei ole näinud põhjust temaga tegelda.
vast saame hakkama, tänud.
A.Palu piiblites on ka seda mudelit mõnevõrra käsitletud (nält. el. skeem jne.)