automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vjatka sidur ???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure selline, et sai siurikorv siis väntvõlli otsast ära võetud ja nõelad tulid samuti välja (ootamatult). Kuna ei teadnud kuidas kokku tagasi täpselt käib, sai nii enda nägemisi järgi \"lampi\" panud need nõelad tagasi. Nüüd probleem selline, et sidur mitte grammigi kohe ei lahuta. Milles asi??? Hoob liigub küll nagu ilusti. Sidurikettaid lahti ei võtnud muidu.

Äkki keegi oskab aidata.
OK siis, võtsin mootori uuesti maha ja siduri lahti, painutasin ja kangutasin kruvikaga ketsate vahel ja lõpuks pöörasin ühe koonusseibi teist pidi - tulemus: sidur hakkas juba natuke lahutama- aga halvasti. Peaks proovima, kas annab veel trossi pingutda, kui ei siis pean vist sinna siduri alla veel ühe seibi lisama, eks näha ole, kas aitab.
mis nõelad sul seal siduris on mu ma siduri lahti võtsin ei olnud mingeid nõeli?
Mul juhtus midagi sarnast, kui siduri hoova ja korvi vahele jääv pronksist puks ununes panemata.

Tom.

ressu

Mul pold ka mingeid noelu seal.Ma tegin uue puksi ise aga tuli nati luhike ja korralikult ei lahute,nuud teen uue nati pikema 1mm.
Vanema tüübi sidurikorv on nõeltega, uuemal lihtsalt puks