automoto.ee foorumid

Täisversioon: Zidi käigud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi on kuulnud Zidist mis on 6 käiguga kui keegi on siis anku teada kust saada ja kui kallilt
ole valmis pettuma...
kõik zidid ei ole 50cc, ja kui selline kuuekäiguline ongi olemas, siis mina millegipärast ei usu, et see üks mopeedide hulgast on..
aga samas ma ei ole neid zide ka suurt uurinud

matix

6-Käiguline on Zid\'i ATV ? Zid 200 \"Tarpan\" vist.
250cm3 zid on ka olemas,aga eestis neid veel ei müüda.Ei oska öelda kas sellel on 6-käiku,sest \"zidindus\" ei huvita hetkel

SnowDog

mine vaata sellisesse kohta nagu www.zid.ru sealt saad natsa infot selle kohta.
6-käiguliste kohta ei tea aga... 3-käigulised on olemas küll ja väga head. ZID (mis on teatavasti lühend nimest Zavod Imeni Degtjarova; viimane oli kuulus Vene kuulipildujakonstruktor ja tegemist on muide relvatehasega) on nimelt 1940-50tel aastatel valmistanud väga häid kolmekäigulisi mootorrattaid K-125, K-55 ja K-58.

Selline korralik isend on igaühe masinapargi uhkuseks Smile
ZID\'i tehas on teatavasti teind ka \"Druzba\" mootorsaageWink

bart

OT:
ja \"druzba\" mootorsae mootorist tehakse liiklusvahend Smile
Mul kah jänkupildiga ZID aastast 1962 Big Grin
Aga 6 käiku küll pole. Sad

Raynu

täitsa õige jutt...ZID50 OLI tõepoolest mõni aasta tagasi välja tulles 6-käiguline...või oli5-käiguline ei mäleta täpselt aga nyydseks siiski järgi jäänud ainult 3 neid, kuigi teadjad mehed räägivad et käigukastis siiani veel näha et on käike rohkem olnud ning kui hammakaid juurde panna siis.....
mul endal zid olemas ja seal zid.ru s olen käinud ennemgi aga sinna pidi sobima mingi teine käigu kast sisse või midagi sellist
tore oleks küll kui 5/6 käiku saaks.........vb venemaal müüakse selliseid käigukaste/hammakaid