automoto.ee foorumid

Täisversioon: el. telfriga abi tarvis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
https://www.flickr.com/photos/163291614@N04/?  sai endale soetatud elu kergendamiseks sihkene apastraat. kuna tööstusvoolu koha pealt olen loll, mis loll, siis küsiks siinsete härraste abi. kudapidi see asi toimima saada? kas keegi viitsiks mingisuguse joonise teha või täitsa juhmile ära seletada, kuda see priboor vooluvõrku ühendada.  mida vaja/mis puudu? veneaegseid jubinaid leian, kui tänapäeval lihtsamalt läbi saab- paluks juhatust ja nõu. Smile  piltidel olemas telfer ning juhtpult, mida soovin kasutada.
Ise küll sellist tapariista üles ei paneks. Puudub aktsepteeritav seisupidur. Tigureduktor on salalik selle poolest, et väksema raskuse juures tõesti ei hakka tagasi veerema. Ka suurema raskusega tõstab küll. Aga nagu sõrme nupult võtad, hakkab järjest kiirenevalt maha langema. On ju müüa uusi korralikke delfreid. Hiinakad vägagi soodsalt. Nii sõidumootoriga kui ilma.
Lisaks on vaja kahte kontaktorit ja midagi, mis välistab kahe nupu üheaegset rakendamist (mingi sobilik relee ilmselt).
no las ta olla tapariist, vaja on liigutada max. 500 kg kaaluvaid asju, nö. tava/standardgaraazis. antud priboor polegi mõeldud tööloomaks, vaid enda elu lihtsustamiseks. mootorsae küünalt võb ju ka igasugu asjadega proovida maha keerata, aga lihtsam on ju korraks vastavat võtit laenata.
Delo vaša... Ehk ise vastutad. Kui nii indivindi tegutsemiseks, siis käsi- ketttalist maa ja ilm oma töö kergendamiseks.
PS Saega tuleb küünlavõti kaasa. Ei maksa esimese küünlavahetuse järel seda koos küünlaga utiili saata ja hiljem külapeale laenama...
mul sarnane tigureduktor garaazi ust tõstmas,uks terasest ja kerge,vajadusel tõstan üksi käsitsi üles.kuna pidurit pole siis isegi kerge ukse tõstmise järel vajub nõksa tagasi enne kui seisma jääb.
uks ise 30x60 õhukseseinaga torust ja ca 2,5x2 ja 0,5mm plekk peal.kusagil keset ust on konks millest tõstab.
Tüüpilised targutajad ja eneseimetlejad minul on sama... Küsimuses küsitakse konkreetset abi, kuid vastuseks saab mida?  Masendav.

Lihtsaim lahendus oleks revers lüliti 3-faasiline nagu see, mis omab " 0 " positsiooni ja jääb ära ka lõpulülitite paigaldamine. 

https://osta-ee.postimees.ee/revers-luli...87088.html

Ja siit iselugemiseks- õppimiseks palju juttu + skeemid

https://www.google.ee/search?q=revers+k%...e&ie=UTF-8

Parimat  h2rra
Otsinguks näiteks: электросхема делфера või eesti keeles telfri elektriskeem
http://www.skrutka.ru/sk/tekst.php?id=39 üks variant. Otsi ise mõni meeldiv.