automoto.ee foorumid

Täisversioon: ZIS 155 veok
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tundub, et ei ole meie teemadst läbi käinud, kuid Facebookis otsitakse teavet Saaremaa autobaas  "Tuleohtlik."  
[Pilt: 29186588_1994257067283611_71681242804151...e=5B6B0232]

#НашаИстория #Машиностроение #Автопром#

Kustutage, või tõstke ümber, kui on sellest juttu olnud

Parimat  h2rra
Pilti nähes meenub uduselt ,et olen seda masinat  poisikesena  kuuekümnendate  keskel Saaremaa praamil oma silmaga näinud . Vanemad juhid teadsid rääkida ,et kuskil Orissaare lähedal sõitis 11. baasi  külmutushaagisega vedukauto ÖAF (nähtud filmis Keskpäevane praam)  tagant sisse liinibussile  . Avarii käigus hävis täeilikult bussi tagaosa  ja  taastada ei saanud ka vedukit. Kuid kohalikud kuldsete kätega sepad suutsid autobaasi töökojas kahest vrakist  siiski kokku meisterdada ühe liikuva masina . Ise pole näinud, kuid räägitakse ,et auto jäänused pidid siiamaani alles olema Karujärve lähedal ühe mahajäetud talu taga kadakate vahel.
Ahah, algul ei osanud midagi kosta. Peale lisapostitust aga on ilmselt võimalus (minu jaoks), et selline bussveok oli Orissaare filiaalis. Kui selline oleks olnud linna autobaasis, siis peaks ma seda mäletama. Vahel ikke oleks tänaval sõitmas näinud. Samas jääb ju võimalus, et ma polegid kõiki masinaid näinud. Kindlasti NÄGIN ma kõiki möödasõitvaid masinaid.
Pildil paistab põhja all midagi imelikku. Kas tegu on vedava esisillaga või on õlipann sellise kujuga?
Vanasti oli nõue, et ohtlike veoste tsisternidel pidi sumbuti olema ees. Seesama su küsitav ongi.