automoto.ee foorumid

Täisversioon: minskiga probla
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

minskimees

asi on siis selles et kui kaasi maha lasen hakkab mootor värisema??muidu töötab normaalselt kui koha pääl käib või sõidabSmile
mis mõttes värisema?

SnowDog

et siis endal sama asi. nu kui natuke mootorit ligemalt vaadata siis on sealt natsa kruvisid lahti ja muid sellist. aga ikkagi kahtlaselt on et väriseb

minskimees

siis kui sõidu peale kaasi maha lased!!eriti kui mingi 50 pealt maha lased
pane mootor korralikult raami külge kinni

minskimees

see ei ole lahti raami küljest

SnowDog

aga kas sul hakkab ainult mootor värisema või siis koos sellega ka ylejäänd ratas. seal võib palju asju olla mis seda mõjutada võivad

siims

Kasutage isekontreeruvaid mutreid!Big GrinBig GrinBig Grin(mina kasutasin küll oma võrril neid päris paljudes kohtades)

minskimees

ainlt mootor hakkab silindri juurest värisema
ma kaldun arvama et see on tavaline ühepütise surin-värin

minskimees

aga ikkagi enne seda ei olenud!kui 2 kaapet tõmbasin(Y)siis läx

SnowDog

ju siis midagi äkki silindri või genekaga midagi. võiks need yle vaadata et ei loksu ja siis võiks panna mootorile veel vedruseibid vahele (kui ei ole veel) ja siis vaadata kas teeb ikka.
endal oli nii et kui gaasi lisasin siis hakkas värisema

minskimees

ok tnx

SnowDog

siis vaata kindlasti väntvõll ja magneeto sest ka need võivad põhjustada sellist asja.yhesõnaga võiks vaadata kogu mootor yle sest nii on ka võimalus igat uut asja avastada sealt Big Grin
sul võib sidurikett kulunud olla

sorru

mul oli juhus kus on mootorikinnitused raami küljest lahti ehk siis anna keevitust