automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jawa 638
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
nii sai siis lõpuks ka üks korralik ratas endale soetatud, Jawa 638. täitsa korras pill, seisnud mitu head aastat, läbisõit 1500km!!! muidu poleks ostnudki... ja õnneks või kahjuks ta ei saanudki börsi hindadega konkureerida.

http://www.pilt.ee/view/96981/

Sellega seoses läheb mu vana projekt ehk siis Jawa 634-7 müüki, kui kellelgi huvi on helistagu 55645689
Väga ilus pill!!! Kus sa sellise üldse välja kaevasid? Kas sellel eesti dokumendid on olemas? (ei olnud vist....sest number oli selline kahtlane...:-/) Saladus pole siis palju sa sellise eest pidid raha välja laduma?
Ausalt öeldes teadsin ma seda masinat juba 91 aastast saadik, siis kui eelmine omanik ta ostis, see oli üks somm, ja nüüd lõpuks mõtles ta selle ka maha müüa Smile pabereid veel ei ole jah aga need saab ka, rahast niipalju... ütleme, et kokku läheb see lugu maksma ühe ilusa viiekohalise summa
tõesti kena ja korras ratas.. tehniliselt perfektne ??
nii perfektne kui üks vähesõitnud ratas olla saab Smile
unicman Kirjutas:nii sai siis lõpuks ka üks korralik ratas endale soetatud, Jawa 638. täitsa korras pill, seisnud mitu head aastat, läbisõit 1500km!!! muidu poleks ostnudki... ja õnneks või kahjuks ta ei saanudki börsi hindadega konkureerida.

http://www.pilt.ee/view/96981/

Sellega seoses läheb mu vana projekt ehk siis Jawa 634-7 müüki, kui kellelgi huvi on helistagu 55645689

mis olukorras vana projekt on, mis aasta, dokid ja palju hinnaks on?
vana projekt on sõidukorras, 84 aasta, dokid on vanad, hinda tahaks hetkel 6500.-, annab tingida
tra nüüd on küll maailmalõpp käes ja närvid otsas... tahtsin head teha aga sain hoopis jama kaela. niisiis üks mees soovis teha eksamisõitu minu uue Jawaga. kuna raha oli ka vaja siis andsingi, krt ja läksime linna sõitu tegema. sõber sõitis tal eksaminaatori ja minuga autoga järgi, ja raisk ühes parempöördes oli tee kinni pandud ja kutt Jawaga pidurdas aga sõber autoga ei pidurdand.... jube vihale ajab. sõber oli autoload saanud kuu aega tagasi ja ajas pedaalid segamini ja oligi jawal seljas. tagaporikas, kondel, tulekinnitus, mõlemad sumpsid, vasak leegitoru, jalaraud, suunatuli, lenksu vasak kumm, tõotab tulla ilus summa, aga kui kindlustus vaatab mis on 638 turuhind, siis on jama kui palju.... see oli ka esimene ja viimane kord kui ma kellelegi sedamoodi head teen... Sad

jawazaki

juhtub ike neid asju, kuid nagu näha ple alati just mootorrattur süüdiSmile. aga kas see leegitoru sl silkut ei lõhkunud ära?
ausalt öelda ei ole leegikal muud viga, kui et kolm kriimu peal, aga kui enne polnud ühtegi on minu jaoks see küll nüüdseks rikutud... aga tänaseks päevaks on ratas jälle liikumisvõimeline, esialgu sai vahetatud tagaporikas, siis see raam mis porika all on, tagakiige, muud asjad on veel vanad, kuna pole kindlustusest raha veel saand, aga jah heategevus on minu jaoks igaveseks lõppenud...

PRIITO

Õige, pole vaja midagi teisele mehele sõita anda.. nii isiklikku asja ei jagata. Mina näiteks ei jaga.. aint mingi kolm inimest keda vägaväga usaldan saavad sõita... vahestRolleyes