automoto.ee foorumid

Täisversioon: jupiter 4 süütemäng jupiter 2-le
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

metallmees

mul on jupiter 4 kokkujooksnud mootor, aga nyyd sain jupiter 2 mootori, aga süütemängud ei sobi omavahel kuidagi, sest et jupiter 4-l kolme poldiga ja 2-l kahe poldiga....

aga vanamees ütles, et ennevanasti olnud sellises ajakirjas nagu zaruljomis olemas vaheplaadi skeem 12V süütemängu paigaldamiseks jupiter 2-le
mul see skeem olemas. skännida ei saa, paljunduse võin küll teha.

Huakanimasta

Mu kontaktiplaadid olid ribadeks, neidsin oma kadunud vanaisa sahtleid sorides 56 kolbe (tutikaid) ja muud sellist kola ja muuhulgas mingi vana jupiteri kontaktiplaadid, lõin peale (sobis enamvähem... kui paar kasutamata kruviauku välja arvata)
ma arvan et kui voldid sobivad saab tegelikult kõiki elektrisysti osi izhidel omavahel vahetada (va p5 & ju5 mis on 12 v)

p.s.
muuseas, asi töötab ja väga hästi

Huakanimasta

klaabu Kirjutas:mul see skeem olemas. skännida ei saa, paljunduse võin küll teha.
kui sa selle zaruljomist said siis millisest numbrist?
Mul on nimelt kodus terve pakk zarujlomeSmile

kas jup4 oli 12V (kui oli siis väga hea...Coolrohkem juppe mulle)
minu mäletamist mööda Za Ruljomist ma seda ei saanud, kuigi pead ei või anda. kindlasti jooksis see läbi Modelist Konstruktorist ja paarist remondiraamatust. aga mul on kõikide izh-i kohta käivate artiklite kohta, mis Za Ruljomis ilmusid, ka eraldi nimekiri tehtud. eks ma vaatan järgi, kas ta ka seal oli.
mul tekkis skännimise võimalus nüüd ka. eks siis riputan siia üles.
paljud seda ei tea, kuid nii jup 4 kui jup 5 olid saadaval nii 12 kui 6 volti süsteemidega

metallmees

samuti on mul kodus terve virm modelist konstruktoreid...aga kas sa saad järgi uurida, miliises numbris seeskeem oli.......hädasti oleks vaja, sest et ei viitsi hakata ise uuesti jalgratast leiutama...Wink