automoto.ee foorumid

Täisversioon: go-ped
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

-3rc-

kui keegi on sellest kuulnud siis ilmselt teab et vinge asi selline...ma tahaks nüüd teada et kuidas saab nii väikest mootorit...see ei ole ju võrri oma sest see on suurem...

tähh vastuste eest juba ette
Mootortõukerattaga tegu...Aga ma ei saa su küsimusest aru \'\'kuidas saab nii väikest mootorit?\'\',kui sa tahad seda masinat järgi teha,võid ju näituseks murutrimmeri mootorit kasutada.

-3rc-

no jah seda küsingi...et kui väikesed need osad seal on...kas murutrimmer veaks välja inimest...plaanis jah midagi sellist aretada
mul isa rääkis, et oli endale lapsepõlves mitu nn. tõukekat ehitanud. ainult, et kõvasti suuremad ja 50cc mootoriga. täpselt ei tule präägu kuramus meelde millest ta selle raami tegi... mingi metsikult kaval nipp oli minu mäletamist mööda... ah eks ma talt pärin varsti järele kuidas see täpselt toimus
Eks ta vast ikka veab kerget poissi ära,keerukisem asi,kust trimmeri mootor saada?Ma kunagi ühel laadal nägin mootoriga tõukeratast müügis,Vene toode oli,aga ei uurinud lähemalt,mis mootor on.Ma arvan,et tavaline võrrimootor ajab asja suurepäraselt ära,ei pea muretsema juppide puudumise või vähese jõu pärast.Brauermotos ka hetkel tavalise D-seeria abimootoriga tõukeratas müüa,sealt saad ehk ideid,kuidas teha.
[Pilt: 34_1.jpg]
[Pilt: 34_2.jpg]

-3rc-

2 mopeedur:kui teada saad siis räägi mulle ka

2 hõljuk: seda asja ma olen näinud aga see sellise suure mootoriga...tahaks ikkagi sellist väikest...
okei nüüd sai järgi päritud ja tuleb välja et mäletasin suht valesti... tgemist oli siis tegelikult ühe suure jalgratta esihargiga, mille küljes oli siis siukese väikese jalgratta ratas ja siis kahvli ülemisse otsa oli keevitatud sellesama pisikese ratta kahvel, niiet suure ratta kahvel jäi raamiks. selle peal oli mopeedimootor ja vb eksisteeris isegi mingi istmearetus.. niiet mälu petab juba varajases nooruses
-3rc- Kirjutas:ma tahaks nüüd teada et kuidas saab nii väikest mootorit...

go-ped\'id, sõltuvalt muidugi konkreetsest mudelist kasutavad umbes 35cc mootoreid(samad mis on murutrimmeritel). Mootoritest on kasutusel on mitsubishi, techumsec, bryggs... jne. Ja sõltuvalt mudelist on siis kas ilma sidurita otsevedu (väntvõlli ots vastu kummi), tsentrifukaalsiduriga ja kettülekandega ning on kasutusel isegi hüdromuhviga sidur (liquomatic)...