automoto.ee foorumid

Täisversioon: v6rr riga 11 d-6 mootori sumpa druzbale
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

v6rrp6rr

mul selline mure et tahax teada ka see rigga mootori sumpa läheb druzbale v6i pean ma midagi ise nikerdama Sad
Karta on, et 50 ccm sump on ca 80 ccm mootori jaoks liig peenikeste avadega.
Osta ntx. Minski sumps toru tuleb väänata , niisma küll külge ei läe.

õlirull

kust ma selle minski sumpsi ostan ??
Osta kuskilt kuulutuse peale. Küsi tuttavatelt. Uuri foorumeid.
Minski summuti peaks olema vast küllaltki saadaolev osa.

On olemas kuskil valem, mille järgi saab ise arvutada konkreetse 2-taktilise summuti mõõdud.

v6rrp6rr

ex ma siis uurin

v6rrp6rr

nu teadlased reekige siis seda ka et kuidas seda krdi druzba starterit ymber ehitda et saax nagu vändast tööle v6i midagi sellist ja kas see vastab tõele et druzba mootor ei taha tööle minna
v6rrp6rr Kirjutas:nu teadlased reekige siis seda ka et kuidas seda krdi druzba starterit ymber ehitda et saax nagu vändast tööle v6i midagi sellist ja kas see vastab tõele et druzba mootor ei taha tööle minna

Ümberehitada pole vaja miks siis starter ei sobi teine võimalus sidur kokkukkevitada ja käima joosta. Alguses kui Družba pole käinud mitmeid aastaid on ilge n*** seda tööle saada varasemates teemades olen kirj. mooduseid mida proovida.

v6rrp6rr

mul isa reekis et druzbaga un ullem n*** selle tööle saamisega et need mootorid ei töötagi õieti ja et kui mootor soojax läheb ei saa enam mootorit tööle
Osad Druzhbad töötasid nagu mees muiste ja pikki aastaid. Olen ise aastat 18 tagasi ühe sellise \"paugupilliga\" metsa võtnud, aparaat 1960te lõpust ja palju kasutatud.

Osa aga ei tahtnud käia, nöökisid ja ei käinudki. Nii süüde kui ka karbuss jamasid.

Seega oli kvaliteet väga hüplik.
huvitav.... mul isitlikult endal druzba läheb pea esimesest tõmbest tööle..(kuigi hetkel pole sumbutit peal)
üksaasta kui k6ik need druspa teemat siis populaarseks muutusid m6tsin ka enda oma vaadata.
teadsin et mul kuuriall on vanaisa druspa ja läksin seda otsima teine v6is seal ei tea kui kaua tühjalt seisnud olla.
pents oli sees ja ujutasin ja ühufiltri v6tsin ära paar laksu t6mbasin hakkas lubama. mida sai veel aretatud ja juba käis ainult et suurtel pööretel ja leegitorust v6i kui seda kilukopsikut sumbutajak kutsutakse siis sealt oli leek väljas.
vanaisa oli seda ringi kaa teind mingi teine süütesüsteem oli peale pangud süütepool ja ise mähitud mähis ma arvan.
originaal kilukopsik peaks k6igeparem sumbutaja olema marvan.
politseil on hea k6rvuk6ditada sellega.
ja endal kaa öösel äge s6ita kui paarisendine leek koos paukudega leegitorust teed valgustab.Big Grin

RigaPower

eks otsi paras leegitoru või vääna ise, aga võrri sumpa pole hea nüüd küll druzbale.Soovitan druzba originaal sumpat või minski oma see peaks enam vähek paika minemaWink
Praegu loen ja mõtlen et olen ma ikka õnnejunnis. Big Grin Ma muretsesin ka endale druzba aasta vms tagasi 300 eegu eest, polnud tal ei karpat ega starterit. Starteri lasin müüal üles otsida ja karpa sain ka ühe õlle eest naabrimehelt. Kallasin bena paaki, tõmbasin korra ja aparaat läks käima. Siiamaani käib esimesest tõmbest ja sooja mootoriga läheb tööle ja jääb tööle ka. Maksin VIST natuke palju aga jh...hea asi on. Summuti on jah nigel, katkusin selle maha ja panin võrri leegitoru asemele. Hääl jäi samaks, praegu vaatan, et peaks ka sinna otsa summuti tegema, liiga vali on. Toungue Otsin ka teist karpat, et minekut parandada.
Mo druzba on kokku pandud kahest druzbast, sest üks oli poolik ja teine ei lännu käima. Nüüd paugupill.
Ei tea miks see võrri sumps ei sobi. Enda omal kasutasin seda ja masin pole sitemaks läinud. Hääl oli vaiksem, aga edasi läks ikka samamoodi.
Kasutasin võrri pikka sumpsi. Võtsin sealt summuti tagumisest otsast, selle pisikese toru välja ja oligi sumps moditud.
...aga millist summutit te druzbale soovitatakse panna.
1. Isethetud siis kas pilte saaks ja millised oleks mõõtmed..
2. Mõne mopeedi või mootoratta oma? (Kui, siis millise?)
3. Midagi sellist: http://www.motopood.ee/pood/product_info...cts_id=327 ?
4. Midagi sellist: http://www.motopood.ee/pood/product_info...ts_id=1350 ?