automoto.ee foorumid

Täisversioon: Keevituse valik
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kes neid kõiki ikka kasutanud on, igaüks hakkab kiitma seda, millega ise keevitanud on... või vähemalt kiidab sama firmat kui konkreetse mudeliga kokku puutunud pole. Big Grin Ilmselt proff keevitab igast asendist ükskõik millisega neist.
Siin kuskil on hiigelteema keevitusaparaatidest. Kas sealt tõesti infot ei saa?
ma võtaks esimese. Kuidagi nunnut vävi Rolleyes
Kõigil pole välja toodud koormatavust max võimsusel seega raske hinnata mis ja kui palju kannatab. Teisel tuleb mõni amper rohkem välja kolmandal on aga suurem etteandekiirus kui esimesel. Saab rohkem traati läbi sulatada sama ajaga...
Aga üldiselt võta mis omale meeldib. Kõik on tegijad firmad ja teevad töö ära...
Valikusse lisaks selle aparaadi ka https://www.stokker.ee/kaasaskantav-pool...dium=email
Max võimsusel võib pikemalt suristada, minimum vool on madalam, kaal kergem, garantii pikem ja soodushinnaga suts kallim lincolnist...
nüüd valik veel keerulisem?
Sellises hinnaklassis masinad keevitavad kõik, ise võtaks esabi, kuna kena kollane ja hind ka soodsaim.
Huvitav, et keevitusaparaadid on kallimaks läinud. Mina juhtusin ka selle Esabi C200i ostma ja toona oli letikas minuarust 800 millegiga.
(20-07-2019, 21:38 PM)otipoiss Kirjutas: [ -> ]Huvitav, et keevitusaparaadid on kallimaks läinud. Mina juhtusin ka selle Esabi C200i ostma ja toona oli letikas minuarust 800 millegiga.

Hivitav oleks siis olnud kui asi oleks odavamaks läinud.
Tootearendus sööb raha ja ma usun, et uuel esabi keevitusel on uuendusi mida su vanal masinal ei ole. Kvaliteet maksab ja et kvaliteeti tagada tuleb sinna raha sisse panna...
Ühel hetkel siin paariaasta jooksul tõusid esab keevituste hinnad suure hüppega. Kohalike müügimeeste sõnul oli põhjuseks Trumpi majandus sõda eu ja hiinavastu mille mõjude minimaliseerimiseks kanditi ringi omanike ja tehaste asukohta, ja eu klient jäi lihtsalt kannatajaks. Hinnatõus eu's oli umbes 40-50% vähemalt nendel masinatel mille hind mind huvitab
pole veel ära ostnud aga valik kaldub vist lincoln electricu poole.
https://www.antehnika.ee/toode/1740/pool...ma-sherman

 Kerekuju poolest nagu ülalpool viidatud Genesis 2000 SMC, Selco (kloon?), sihverplaadid veidi lihtsamad, kas kellegi on kogemusi kasutamisega?
ostsin lincoln electricu 200c ära. esmamulje väga hea.
(06-09-2019, 17:30 PM)jussm Kirjutas: [ -> ]Vaatan omale esimest keevitust, silm jäi peale neile kahele
https://www.stokker.ee/kaasaskantav-pool...1253113907

oman seda ja sellel topi traat sisse,keera potekast materjali paksus paika ja tulista.kuni 5 mm on valikus ja keevitad ka täidistraadiga.hea kerge saad igal pool kus vaja tööd tehtud.mul ka see suurem kolakas,aga see praegu täkuks traktorile ja akuta käivitan sellelt.tollel aju plokis midagi perses ja ei raatsi uut aju osta.
Mõtlengi et kas algajale kes asjast veel midagi ei jaga on vaja päris head või lihtsalt kõlblikku aparaati. Ei tahaks ka mõne aja pärast uut hakata otsima sest esialgne on lahjaks jäänud.
Ehk siis keegi tark võiks öelda mis vahe on 800 ja 1200 eurosel aparaadil, peale hinna muidugi.
(06-09-2019, 20:51 PM)jussm Kirjutas: [ -> ]Ei tahaks ka mõne aja pärast uut hakata otsima sest esialgne on lahjaks jäänud.
Ehk siis keegi tark võiks öelda mis vahe on 800 ja 1200 eurosel aparaadil, peale hinna muidugi.


Kuskile juba kirjutasin, aga kordamine olla...
Ehk arvestada tasub laias laastus nii, 30A millimeetri kohta. Ise pead nüüd vaatama, kui paksu materjali ette tuleb ja vastavalt sellele ka sobivate ampritega masin osta.
Siiski saab ka mitme õmblusega paksemat keevitada nõrgema aparaadiga.
Telwini kohverinverter 210 Dual on ka kasutuses majapidamises võimsamate aparaatide kõrval. Tõesti hea käe otsa võtta ja keevitas ka 25m pikenduse taga edukalt.
Jämedama rauaga opereerimiseks arusaadavalt jääb nõrgaks. See 210 nimetuses on müügitrikk, reaalselt on ampreid 185 kanti.
Siit saab odavamalt, kui Stokkerist:
https://www.osta.ee/keevitus-telwin-tech...29411.html
(06-09-2019, 20:51 PM)jussm Kirjutas: [ -> ]Mõtlengi et kas algajale kes asjast veel midagi ei jaga on vaja päris head või lihtsalt kõlblikku aparaati. Ei tahaks ka mõne aja pärast uut hakata otsima sest esialgne on lahjaks jäänud.
Ehk siis keegi tark võiks öelda mis vahe on 800 ja 1200 eurosel aparaadil, peale hinna muidugi.

asja paneb paika see kui paksu terast tahad keevitada.kuni 5-6 mm on paras see inverter,kui,aga paksemat pidevalt vaja siis suurem kast.suuremal kastil pead ise määrama amperaasi ja etteveo kiiruse.inverter teeb selle sinu eest ära ja materjali paksus valitav 0,1mm täpsusega.muidu keevitavad ühte moodi.