automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mis rehvi ja velje mõõt võiks olla?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[attachment=77203]            
Tere kõik see foorumi pere! Ehk oskab keegi õelda mis mõõdus võiks olla antud rehvid ja veljed tollel neljakümnel?
(18-08-2019, 14:12 PM)Makaak Kirjutas: [ -> ]           
Tere kõik see foorumi pere! Ehk oskab keegi öelda mis mõõdus võiks olla antud rehvid ja veljed tollel neljakümnel?

Kas on plaanis vargile minna? Muidu oleks kõige lihtsam variant rehvi pealt mõõt vaadata.
Ei ole plaanis vargile minna Big Grin Leidsin googlest pildi ja mõtlesin, et võiks endale ka laiemad rehvid/veljed soetada.
(18-08-2019, 19:36 PM)Makaak Kirjutas: [ -> ]Ei ole plaanis vargile minna Big Grin Leidsin googlest pildi ja mõtlesin, et võiks endale ka laiemad rehvid/veljed soetada.
Oleks nagu MTZ 80/82 tagarehv  18,4 R 34  või umbes nii. Aga velg tundub kuidagi väike olema .... äkki on JUMZ kraavikaevaja oma, mõõtu küll ei mäleta. CK4 esirehve pannakse ka T40-le aga need on tiba väiksemad.
Mõte liikus ka minul R34 poole, aga 100% kindel polnud. Lootsin, et äkki keegi kinnitab mu mõtet.
Võib proovida helistada: https://www.auto24.ee/used/1700421
No loomulikult. Kuidas ma loll ise selle peale ei tulnud Big Grin
MTZ hüdroaeglustajaga kettekskavaatoritel olid ka sellised väiksema veljega rehvid kasutuses.
Kas ka mõõt äkki R34?
[attachment=77204]
Ma ei tea kas mulle tundub, aga see oleks nagu madalama rehviga? Ehk targemad oskavad kommenteerida.
(18-08-2019, 23:34 PM)Makaak Kirjutas: [ -> ]Ma ei tea kas mulle tundub, aga see oleks nagu madalama rehviga? Ehk targemad oskavad kommenteerida.
Velje mõõt 30, rehvi laius 18,4.