automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tagadi Restauraatorite Päev pühapäeval, 6.10.2019
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!

Olete oodatud Tagadi Restauraatorite Päevale, mis toimub pühapäeval 6.10.2019 kl 8-14.

Info kauplejatele: restauraatoritepaev@unic-moto.ee või (+372) 50 18 426

Täpsem teave: www.unic-moto.ee
Ahjaa, moodsa ajastu kombel on Facebookis sündmus ka:
https://www.facebook.com/events/1377435039092631/ 
Cool
(23-09-2019, 14:15 PM)ProZ. Kirjutas: [ -> ]Ahjaa, moodsa ajastu kombel on Facebookis sündmus ka:
https://www.facebook.com/events/1377435039092631/ 
CoolSee laat on rohkem poti,panni ja toidunõude laat.See pilt mis on veissbuugis on krt teab millal tehtud,kindlasti päris ammu.Minu mõte oleks,et toidunõude müüjad ja vanatehnika müüjad oleks eraldi.
Kõik istuvad naistega lauataga ja on õnnelikud soetatud antiigi üle,pole aega sõpradega tehnika ostude üle arutada ? Sad
Kõik said naiste käest peksa ostude eest.
(23-09-2019, 21:50 PM)jawamees Kirjutas: [ -> ]See laat on rohkem poti,panni ja toidunõude laat...

Ma ütleks, et see on ainult positiivne, sest iga korraga jääb Jawa juppe järjest vähemaks ja ei võta enam silme ees nii kirjuks nagu vanasti Toungue
Olin seekord müüja rollis, hiljem kui poe kinni panin ja platsil tiiru tegin, pidi suu lahti vajuma, sellist keraamika valikut pole küll enne olnud Smile
Muidu oli kordaläinud päev, sai palju juttu ajada ja mõni jupp läks ka kaubaks.
Tehnika laadast saab taldriku ja tassi laat,kahju,et seda teed on mindud,neid peekreid ja messing kruuse ja muud p..ka on ikke liiga palju,muidu oli tore,sai üht teist,hinnad on osadel ka ikka megad nt. minski kolvi eest 25eur küsida on ikka overkill,oli ka mõistlikke kes küsisid 8 eur-i,sai ligi võetud.
Minu meelest polnud muud kraami rohkem, vaid vanatehnikat oli lihtsalt vähem ja müüjate kärud või kastid midagi väga uuemat võrreldes kevadega ei sisaldanud.
(07-10-2019, 00:25 AM)stretch Kirjutas: [ -> ]Ma ütleks, et see on ainult positiivne, sest iga korraga jääb Jawa juppe järjest vähemaks ja ei võta enam silme ees nii kirjuks nagu vanasti Toungue
Ega kasutajanimi ei ole määrav mida otsin.Tsikleid on eri marki millele oleks veel ühtteist vaja ja tööriistu,näiteks puurpingile sain uue kiirpadruni(puur kuni 16mm).Minu pärast kaubelgu seal millega tahavad aga vanatehnika ja potidpannid võiks eraldi olla.
Oli uusi asju ju küll ka Jawadele. Keredetaile võib-olla vähem aga kolbide komplekte oleks ikka seljakoti jagu veel kell 11 ka saanud, kui ära tulin. Samuti uusi silindrikomplekte. Ise ostsin uue Velorex 562 amordi, tundus, et oli tutika korvi küljest hiljuti ära keeratud. Poldid olid ka kaasas koos seibidega. Süütelukk 559/02 esimesele variandile, neid on nüüd paar tükki varuks. Kui ühe heleda ja triibulise ka saaks, siis oleks päris tore rivi koos.

Ma arvan, et peamine asi on selles, et asju jääb lihtsalt vähemaks ja neid ei saagi suurtes kogustes enam turul liikuda. Või siis ei viitsita sellega tegeleda. Ka siin foorumis on pigem harv see juhus, kus ostukuulutusele vastatakse. Sama ka näoraamatus, rääkimata ajalehtedest. Või siis on huvipakkuvad asjad liiga spetsiifilised :Big Grin
Eks kevadel näeme taas Smile
(06-10-2019, 23:10 PM)hobiautod Kirjutas: [ -> ]Kõik said naiste käest peksa ostude eest.

Ei imesta. 
Hinnad olid utoopilised.

Ajasin vjatkat ja küljepaunasid taga.

No sellist prügi, selliste hindadega.
Jommajoooo.. 
Ime, et te naised veel maha pole teid löönud ?
(07-10-2019, 09:47 AM)jawamees Kirjutas: [ -> ]
(07-10-2019, 00:25 AM)stretch Kirjutas: [ -> ]Ma ütleks, et see on ainult positiivne, sest iga korraga jääb Jawa juppe järjest vähemaks ja ei võta enam silme ees nii kirjuks nagu vanasti Toungue
Ega kasutajanimi ei ole määrav mida otsin...
Pidasingi rohkem ennast silmas.


(07-10-2019, 10:28 AM)gruppen Kirjutas: [ -> ]Süütelukk 559/02 esimesele variandile
Mihuke see veel on?
Algupäraselt ilus ja sile ning hele. Vahetus mingil hetkel triibulise heleda luku vastu. Tõenäoliselt 1963 aga see pole veel päris sada protsenti selge.
Telefonist manuse lisamine või postituse muutmine... On huvitav tegevus  Smile