automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mure stellaga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Viga nimelt selles et esimese käiguga jõudu täitsa parajalt aga teisekäiguga ei taha korralikult vedada aga lõpux võtab pika ajapeale hoo sisse. aa ja selline viga on kah mopil et esimese käiguga saad hoo sisse, paned teisekäigu sisse saad ilusti kiiruse kätte, nuh umbes 55km/h ja järsku hakkab pill järjest aeglasemax jääma, kuni jääb peaaegu täitsa seisma. aga paned siis esimese käigu sisse tõõtab ilusti. Aga kas võib viga olla silindris? Muidu suht korralik aga sisselaske avad on suuremax tehtud. Kolvirõngad on vahetatud, kolb ise on ka päris uus, nii et minu mõistus on otsas. Mootor muidu originaan v-501[size=2]
kolvirõnad äkki paisuvad,proovi kasutatud kolvirõngaid ja vaata kas midagi muutub
ok tnx nõuande eest, panen kõrvatahaWink

Nimeta

Vanu rõngaid pole vast mõtet sisse toppida. Võta silinder ja rõngad maha, aseta rõngad silindrisse sisse ja mõõda lehtkaliibriga pilu, mis rõnga otste vahele jääb.
Keegi võiks täpse mõõdu öelda: ise ei tea.
ja mis kasu siis sellest on??

Nimeta

m2rtu Kirjutas:ja mis kasu siis sellest on??

see kasu, et sa ei peaks mingite vanade rõngastega lolli mängima, ja kui mootor kuumeneb, siis rongas paisub optimaalseks - masin ei sure ära vaid soojana on võimsus kõige suurem Wink

harley

hmm...mul sõbral on selline kala sõites et kui täisgaasi peal hoiab teise käiguga...tükk aega sõidad..siis äkki tõmmab nagu kinni, mootor hakkab kõõksuma, täpselt nagu jääks seisma kohe, tuuri maha lasta siis hakkab jälle vedama
asi sellest et kui gaas täiesti põhja keerata siis on peale sätitud väike piiramise värk, et enam ei saa vist bensiini piisavalt peale.. nii et kui sõita tahad siis peab veidi tagasi hoidma mitte päris piinama masinat, säästab veidi Smile
aa ok, harley mul jah täpselt sama jama nagu su sõbralWink aga tnx nimetaToungue ja harley sulle kah tähSmile

Arctic

hmm... kudagi tuttav tunne, olen delta omanik. Probla: Asi selles, et kui hakkan sõitma ja mootor on veel külm siis gaasi andes on pill äkkiline ja vägeva tõmbega 1. käiguga rebib nii mis jube lased käigud tühjaks ja vägevvvv. Paarutad natuke nii 1-2 kilti siis kui juhtub kurv tulema ja pead laskma natuke esimesega siis 2. käigu peale edasi minnes ei võta vedu, jõle mark kohe, lased 1. käigu täielikult tühjaks ja teise käiguga lihtsalt sureb ja liigub vaevaliselt. Noo ma ei oska kohe midagi arvata, mis häda võib olla, igasugune abi on oodatud.