automoto.ee foorumid

Täisversioon: eks ka mõni minu põrutaja/projekt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
siin siis mõned pildid minu paugutajatest, see pill lükati 70.kümnendate alguses lihtsalt kogu täiega kuuri alla ja seal ta siis selliseks muutus kuna ei tuldud selle peale et seda võib veel kunagi vaja minna
siin siis veel mõned pildid minu 633-est
siin siis selle andmed
siis üks põllukas
see masin siis minsk M-1-M/A mootoriga, ja roosa porilaud pole minu vaimusünnitis
siin siis üks minuteada vana saksa mopeedi raamiga moskva agrekaatidega tsikkel, Äkki keegi oskab raami kohapealt aidata, ees olla kunagi olnd vedruga amort
ja muidugi on ka veel minu sõiduminsk ja vastrestaureeritud Riga 7 aaaa ja muidugi ei saa unustada ROYAL ENFIELD´i
Kahel viimasel postitusel pole pilte küljes Sad
Täpsustuseks, Jawa pole 633 vaid on mudel 353. Komplektsus on hea, kuid õige küljekaane (nupuga) leidmine võib keerukaks osutuda.

Asp
see moskva mootor ootab ise aega millal ma viitsin ta raami kokku keevitada ja talle agrgaadid külge panna. PS sellel mootoril on see pulk mille külge kinnituvad käiguhoob ja käivitushoob katki
ega kellegil ei leidu minu Jawa 353èle uusi või enamvähem korras külje jarpe. või annaks teada kus keevitatakse neid, sest mul on aku kogu ühe kaane ääre ära söönud
ja veel oleks huvitatus sumpadest koos leegikatega
tee rigast pilti!
mul 1 vana jawa küljekarp on olemas
on see nupuga ?