automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tundmatu tuli
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere 

Mille külge võiks piltidel kujutet toode käia? 

[Pilt: IMG-20191231-154812.jpg]

[Pilt: IMG-20191231-154823.jpg]

[Pilt: IMG-20191231-154839.jpg]
Head Vana, Uut ja muid asju!
MTZ-50/52, T-40 ja kuuldavasti ka mõned n.ö nõuka raskemootorrattad
See käis kiirelt. Tänan. Näis juba, et õhtu möödub eelmise sajandi keskpaiga rasketehnika pärasid uurides.Smile
Mis plaanis? Tahad rohelisele avatud ukse signaaltuleks paigaldada? Toungue
Neid klaase on kahte tooni, valge ja punane.

Punane oli vaid traktoritele, valget kasutati ka mootorratta M-72 korvil esimese gabariidina.

A.
Mis ei olnud nii?
Janka, ma pidin ka algul nii ütlema. Lause ehitus aga on pisut petlik.
Valget klaasi kasutati KA motikal. Tähendab ka trakatsil, nagu sinu pildilt näha võib.
Mtz 50-52 -el oli see latern kolm ühes. Pidur- park- ja suunatuleks. Sisse käib kahe hõõgniidiga pirn. Sama otstarbeks olid need ka  veel eelnevalt mainitud traktoritele T-16 ja K-700 kabiinide külgedel. eMmilisel oli vist ainult valge klaas kasutusel, korvi parktulena.

Wink  Head uut aastat ka!
(31-12-2019, 19:47 PM)robi Kirjutas: [ -> ]Mis plaanis? Tahad rohelisele avatud ukse signaaltuleks paigaldada? Toungue
Ei pruugi selleks saada. Olen valmis toote ohverdama kui talle otstarve leitakse, nt halli sõiduki veljekapsel.Smile
Mul T16M küljes oli selline
Sellise mustriga valgete klaasidega tuled olid algselt Saksa raskematel  mootorratastel korvi  eesmiseks tuleks. No venelane kopis üks
ühele selle järgi, M-72-l on sama mustriga klaasiga tuli korvil. Hiljem edasiarendusena loodi juba ka ülalpool fotol näidatud puna-valge tuli traktorite jaoks. Laiemalt traktoritel olid need kasutuses 60-tel, tavaliselt asusid traktori tagatiivale kinnitatuna selle kõrgeimas punktis. Siis oli selle valgust ette kui taha paremini näha.