automoto.ee foorumid

Täisversioon: mosse plekk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
olen kuulnud et mossel on kõvem plekk kui lada ja teist tava venesõidugide omad , vastab se tõele???
Mõningal määral vastab tõele küll. Kuigi Volga on veel parema plekiga. Oleneb muidugi, mis mossest me räägime. 401 ja 402/407/403 keresid võiks Ladaga võrreldes pidada vaat\' et pooleldi kuulikundlateks Smile Omal on mul kogemus minu isa autodega: kõigepealt oli tal VAZ 21011 (1975. a. masin, ostetud uuena), mida kasutati aastaringselt ja hoiti esimesed 4-5 aastat koguni garaažis. Kui masina 1989. aastal maha müüsime, oli see žigull ikka täielik ront, kere koosnes suuremas osas EPO liimist ja klaasriidest... Ka auto muud osad olid juba kaunis \"väsinud\". Maha sai ta müüdud seepärast, et isa sai ostuloa IŽ 412 IE ostuks. Selle masinaga sõitis isa kuni oma surmani 2002. aastal ja nüüd siis kasutan mina seda oma igapäevaseks asjaajamiseks. Ka seda autot on kasutatud aastaringselt ja garaažis pole kunagi hoitud. Kere pole siiamaani keevitamist vajanud (väiksemaid värviparandusi olen muidugi teinud) ja ka mootorile pole 150 km/h praegu mingi probleem. Läbisõit on hetkel veidi üle 110000km.
P.S. Aga mis siin ikka salata, mul on maal \'80 aasta 011, garaazhis hoitav, talvel pole sõidetud, näeb välja nagu uus...