automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas Sakus / lähemas raadiuses Harjumaal oleks soovitada remondikohta, kuhu võiks Volga rahuliku südamega mootoriremonti viia?
Kas kellelgi on Võru galvaanikast jäänud saamata mõni väike jubin? Mulle on üht-teist liigset sattunud, võib ühendust võtta, tagasi viimisega läheb mõned päevad aega ... hetkel pole tööpäeva kestel sinna aega minna.
ausus on tea, aga korrektne toimimine samuti. Soovitused:
- asjad liikugu ikka tagasi samu radu, mida pidi tulnud - on ju teada, kust need on pärit, kes nende eest (vaikimisi) vastutab ja kellelt neid küsitakse
- tee õige pilt või kirjeldus ja saada see + kontakt sinna, kust asjad pärit. Keegi tunneb neist puudust ja küsib neid teenusepakkujalt ja mitte muid kanaleid pidi

ilmselt saaks isegi kange tahtmise korral Sind asjade otse kellelegi andmisel võlaõiguslikult vastutusele võtta - kui annad need kellelegi, kes väidab end omaniku olevat, oled sisuliselt kaubelnud (küll nullhinnaga ja heas usus nn õigest omandisuhtest) asjadega, mis ei ole Sinu omad. Lugu on teine, kui teenusepakkuja kinnitab Sulle, et tema poolt Sulle eksikombel antud asjad on nt "Antsu" omad ning "Ants" võtab Sinuga ühendust ja viib asjad ise ära.
Selline küsimus,et ei suuda mina leida graafikut kui jämedast voolikust mingi koguskogu mahub läbi ühe minuti jooksul, ehk erinevate hüdraulikavoolikute läbivoolu mahtu. Vaja arvestada kui suur oeaks olema nš16 pumba nii imemis kui surve voolik kui pump teeb max 3000 pööret. Ei taha üle pingutada, samas ei taha liigaväikest ka panna...
Oskab ehk keegi juhatada mõnda Poola-Saksa-Prantsuse netipoodi mis kaupleks kasutatud varuosadega ja pakuks samas ka võimalust need siia maale saata.
Leedukate Srotases ja Xdalys kahjuks mulle vaja minevat asja ei ole ja ka ebays ei ole veel sattunud diili peale mis finantsiliselt oleks kuidagi moodigi vastu võetav. Poola allegro ei ole ka mulle veel abiks olnud.
(12-05-2020, 20:17 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Selline küsimus,et ei suuda mina leida graafikut kui jämedast voolikust mingi koguskogu mahub läbi ühe minuti jooksul, ehk erinevate hüdraulikavoolikute läbivoolu mahtu. Vaja arvestada kui suur oeaks olema nš16 pumba nii imemis kui surve voolik kui pump teeb max 3000 pööret. Ei taha üle pingutada, samas ei taha liigaväikest ka panna...

No vahest ikka Hydroscandis või Hansa-/Trabi-/Baltflexis oskavad ütelda, pole endal leiutada vaja.
(12-05-2020, 20:17 PM)maisalup Kirjutas: [ -> ]Selline küsimus,et ei suuda mina leida graafikut kui jämedast voolikust mingi koguskogu mahub läbi ühe minuti jooksul, ehk erinevate hüdraulikavoolikute läbivoolu mahtu. Vaja arvestada kui suur oeaks olema nš16 pumba nii imemis kui surve voolik kui pump teeb max 3000 pööret. Ei taha üle pingutada, samas ei taha liigaväikest ka panna...
https://www.ryco.com.au/technical/genera...nomograph/
T40 jagaja. Valge ringi sees on tagasivool, eelmine peremees on selle vedanud voolikuga kapoti alt hüdropaagi mõõtevarda august sisse. Kuhu see päriselt jõudma peaks?
[attachment=81815]

Tere!

Kas kellelgi  on sellst "pooli" või teab kust saab?
(15-05-2020, 09:10 AM)GRAND Kirjutas: [ -> ]Tere!

Kas kellelgi  on sellst "pooli" või teab kust saab?

Tere, tere!
Kust seda ikka saab. ilmselt pooli eraldi ei saagi naljalt kusagilt, vb mõne nõukogude aja karastusega elektrimehe kolikambrist, lihtsam on uus kontaktor soetada, kas samasugune vene П-6 või midagi kaasaegset, popimat ja noortepärast. Selliseid käiviteid muidugi on ka 220 V poolidega, üldiselt selle tüübi poolid kipuvadki ära lõppema sageli. 
Ja on ju siinses foorumis tubli müügimees, kes on vahel sellist nõukaaegset elektrikola müüa pakkunud, vb on kellelgi foorumlasel neid käiviteid ka olemas ja pakkuda.

http://etsn.com.ua/lowvoltageproducts/pm...el-p6.html
(15-05-2020, 09:10 AM)GRAND Kirjutas: [ -> ]Tere!

Kas kellelgi  on sellst "pooli" või teab kust saab?
Ei oma ega tea, kuid hädakorral saab usutavasti lasta ümber mähkida. Andmed on poolil kenasti kirjas. Hinnaklassi võib küsida näiteks www.elektrimootorid.ee käest.
(15-05-2020, 10:31 AM)kass Kirjutas: [ -> ]
(15-05-2020, 09:10 AM)GRAND Kirjutas: [ -> ]Tere!

Kas kellelgi  on sellst "pooli" või teab kust saab?

Tere, tere!
Kust seda ikka saab. ilmselt pooli eraldi ei saagi naljalt kusagilt, vb mõne nõukogude aja karastusega elektrimehe kolikambrist, lihtsam on uus kontaktor soetada, kas samasugune vene П-6 või midagi kaasaegset, popimat ja noortepärast. Selliseid käiviteid muidugi on ka 220 V poolidega, üldiselt selle tüübi poolid kipuvadki ära lõppema sageli. 
Ja on ju siinses foorumis tubli müügimees, kes on vahel sellist nõukaaegset elektrikola müüa pakkunud, vb on kellelgi foorumlasel neid käiviteid ka olemas ja pakkuda.

http://etsn.com.ua/lowvoltageproducts/pm...el-p6.html
 Tänud info eest.

Kas saaksid täpsustada selle vene kola müügimehe kontakti? Endal pole aimugi,kuidas sealt Ukrainast   viguri  koju saaks .

Ümberehitamine on alati variant aga siinkohal on see suht ebamugav. Tegemist  on  paariskäivitiga, kus vahel on mehaaniline blokeering. Elektrik ütles , et kaasaegsed sellised pidid suht nirud olema paigaldada, lihtsam oleks ikka vahetada see pool. 
Mähkida muidugi saab ka aga siinkandis on ainult 1 tegelane kes sellise töö ettte  võtaks ja kätte saaks heal juhul jaanipäevaks.
Tall-Lasnakoskis saab  koli alt mõndagi leida.  5I57923

Parimat  h2rra
Mul peaks neid käiviteid olema tõsise huvi korral võta ühendust-niisama ei viitsi tunima hakata.
(15-05-2020, 11:21 AM)GRAND Kirjutas: [ -> ] Tänud info eest.

Kas saaksid täpsustada selle vene kola müügimehe kontakti? Endal pole aimugi,kuidas sealt Ukrainast   viguri  koju saaks .

Pidasin silmas selliseid tublisid kaubamehi nagu näiteks ince2010, AA2 jne, aga nad on laiaprofiiliga kaubandustegelased ja pole spetsialiseerunud elektrikauba tarnimisele. aga nagu juba näed, inimestel asju on ja nad on ka valmis aitama. Need paariskäivitid meh. blokeeringuga on levinud vene talakraanade sõiduvankrite elektriskeemides.
(15-05-2020, 11:57 AM)kass Kirjutas: [ -> ]
(15-05-2020, 11:21 AM)GRAND Kirjutas: [ -> ] Tänud info eest.

Kas saaksid täpsustada selle vene kola müügimehe kontakti? Endal pole aimugi,kuidas sealt Ukrainast   viguri  koju saaks .

Pidasin silmas selliseid tublisid kaubamehi nagu näiteks ince2010, AA2 jne, aga nad on laiaprofiiliga kaubandustegelased ja pole spetsialiseerunud elektrikauba tarnimisele. aga nagu juba näed, inimestel asju on ja nad on ka valmis aitama. Need paariskäivitid meh. blokeeringuga on levinud vene talakraanade sõiduvankrite elektriskeemides.

 Tänud kõigile uskumatult kiire tagasiside eest!

 On jah telfri  käiviti.

 Kui kellelgi on pakkuda ka komplektset,  võib teada anda. Kui siia ei taha hinnainfot lekitada, pange PS.
 
 kuna neid asju juurde ei tule, võtaks tagavaraks ka, st võib mitut pakkuda.
Mul vist oli ka selliseid lakapeal paar tükki. 
Ehk 5eur tükist pluss transport oleks sobiv hind?
(15-05-2020, 17:49 PM)tõnn Kirjutas: [ -> ]Mul vist oli ka selliseid lakapeal paar tükki. 
Ehk 5eur tükist pluss transport oleks sobiv hind?

Kuigi küsimus ei olnud mulle, ruttan siiski vastama, et "see on ju kongitus", nagu tavatseb lausuda üks mu teenekas vanatehnika huviline sõber. Soovitaksin isegi küsida vähemalt 6.- €/tk. ( või veel variant - müü mulle  5.-€/tk ja mina müün edasi 20.- €/tk?) Aga enne siiski palun veenduda, et need seal lakapeal on tõesti P-6 käivitid, 380V pooliga ja kontaktid põlemata. Kuigi murelikul küsijal oli vaja ainult pooli ja häda pärast käiks ka 220 V pool (kuigi mina pole seda öelnud).
Kas selle balooni max rõhk on 200bar? 
Otsin muidu mingit väiksemat ballooni kuhu saaks vähemalt 250bar sisse lasta PCB õhupüssi täitmiseks.
[Pilt: 20200515-162934.jpg]
päästjatel on 300 bar töörõhuga balloonid, mahuga 5 liitrit.