automoto.ee foorumid

Täisversioon: KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 3)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas tänapäeval on ka kaubandusest saada midagi analoogset nagu NSVL aegne Gurman elektri pöördgrill?
[Pilt: 1_1_2010362.jpg]
Kuskilt saaks metallist hülsse/vahejuppi, et puidu sisse keerata millel oleks sisekeere(puidust käigukangi nupu jaoks)?
(01-06-2020, 16:25 PM)HendrikR Kirjutas: [ -> ]Kuskilt saaks metallist hülsse/vahejuppi, et puidu sisse keerata millel oleks sisekeere(puidust käigukangi nupu jaoks)?

Mul on mida sa mõtled, aga mis nimeall neid müüakse ma ei teagi.. lengihülss annab päris sarnase asja, aga kas seal keere sees ma ei tea... minu omadel m6 sees..
(01-06-2020, 16:25 PM)HendrikR Kirjutas: [ -> ]Kuskilt saaks metallist hülsse/vahejuppi, et puidu sisse keerata millel oleks sisekeere(puidust käigukangi nupu jaoks)?

"Keermestatud muhv"
(01-06-2020, 16:25 PM)HendrikR Kirjutas: [ -> ]Kuskilt saaks metallist hülsse/vahejuppi, et puidu sisse keerata millel oleks sisekeere(puidust käigukangi nupu jaoks)?
igast endast lugupidavast kinnitustarbeid müüvast poest. kas neetmutter,  mis eeldab soovituslikult spets needitangide olemasolu, aga ise olen ka liiminud ja peab, või vahe hülss. keerad puitu sisse ja olemas.
Puitpostidest ja värkidest. Maal mul üks palkmaja vend viis mu väravaposti küsimise peale eraldi platsinurka, kus olid välimuselt samasugused, aga tükkis raskemad ja kallimad palgid. Sooservas kasvanud, aastarõngaid palju, maltspuitu vähe. Pidid 60 aastat maa sees kestma. Sama jäme (30cm) tamm 100.
Sama jäme 'tavaline' mänd-kuusk 30. Eks näis, test käib Smile
Aga tegelikult tahtsin siia ühe näoraamatu lingi panna. Teadsin, et samal teemal suht põnevat tükki olin lugenud, aga ma ei leidnud seda varem üles.
https://m.facebook.com/groups/645372899156914?view=permalink&id=1090974544596745
(01-06-2020, 15:20 PM)qwerty009 Kirjutas: [ -> ]Kas tänapäeval on ka kaubandusest saada midagi analoogset nagu NSVL aegne Gurman elektri pöördgrill?
[Pilt: 1_1_2010362.jpg]
Osta.ees oli just mitu tükki. Lääne omad ja tänapäevased. Ühe ostsin omalegi. 20 eur jäi tutika hinnaks.
(01-06-2020, 16:25 PM)HendrikR Kirjutas: [ -> ]Kuskilt saaks metallist hülsse/vahejuppi, et puidu sisse keerata millel oleks sisekeere(puidust käigukangi nupu jaoks)?
Kui on vana käigukanginupp alles ja seda soovi parandada siis on võimalik edukalt see vana auk epoksit täis valada ja lõigata sinna uus keere. Või siis tervenisti uus nupp epoksist. Edukalt isegi teinud seda.
[attachment=82306]
mis materjalist tehakse kopa/kraana sõrmed?25mm kalibrovka tegi täna kõrmps ja valmis.....üritasin kaasikul rehve veljelt lahti pressida.
Pindkarastatud lihvitud tapimaterjali kasutatakse seal. Pealt kõva kui kurat, seest kannatab puurida ja keermestada küll.
Nädala-kahe tagant helistab mulle viisakas vene noormees(kui tal on meelest läinud, kui ihne ja rahatu vanamees ma olen) ja pakub rikkakssaamist. Olen suur vene keele lugeja, kuid kehv rääkija. Mis oleks kohane tema Denj Dobrõi`le vastata? Kui Nu Da saame pikemale jutule kuni temal arusaamiseni et siit pole midagi peale kaastunde tulemas. Kui juhtun eesti keeles kohmama No tere jälle, käib äraklõps. Auto-tsikliteemani ei ole veel jõudnud, võibolla väga prof.
(03-06-2020, 17:36 PM)vant Kirjutas: [ -> ]Pindkarastatud lihvitud tapimaterjali kasutatakse seal. Pealt kõva kui kurat, seest kannatab puurida ja keermestada küll.
Ma olen sellesse materjali liistusoont freesinud,niiet ei ole kõva midagi.
https://saartehaal.postimees.ee/6986771/...eenetemark ajendatuna: ütleme, et oli Gaz-51. Mitu tihu puid võiks selle kasti mahtuda? Eesmärgiks välja arvutada Vabadusristi hind tänapäevases vääringus.
Koduseks tarvitamiseks tellides räägitakse ikka ruumidest mitte tihudest.
Gaz 53 kasti mahtus 10 ruumi lõhutud puid, tingimusel, et osa neist on laotud ja ülejäänu puistena.
Ported olid kõrged. Koorma hind 350eur kui ma ei eksi.
ja parandage kui eksin.
Gaz 51 veokast on laiuselt mõni sentimeeter üle kahe meetri, nii umbes 2.05. Pikkus veidi üle kolme meetri, umbes 3.10. Viiekümne sentimeetrised halge/pakke mahub neli kõrvuti kahte meetrisse. Pikkusest sööb ära otsapuude läbimõõt natuke. Seega reaalselt arvastan ise tavapäraselt 2x3 kastipindalaks küttepuude korral. Kui nüüd kõrguseks teha üks meeter (selleks ongi otsapuud, sest porte on madalam), saab koormasse kuus ruumi ja auto natuke ülekaalus. Oleneb puidust, kui palju. Tihudeks ei oska (viitsi) arvutada.
(03-06-2020, 20:25 PM)_rein_ Kirjutas: [ -> ]
(03-06-2020, 17:36 PM)vant Kirjutas: [ -> ]Pindkarastatud lihvitud tapimaterjali kasutatakse seal. Pealt kõva kui kurat, seest kannatab puurida ja keermestada küll.
Ma olen sellesse materjali liistusoont freesinud,niiet ei ole kõva midagi.
No ju ta ei ole siis. Teemandeid lihvitakse ka, ju needki on pehmed. Või siis on lihtsalt mehed nii kõvad.
Tapid peavad olema sitked ja kulumiskindlad. Seega on ainuke versioon pindkarastus/tsementiitimine. Kopa/kraana noole kolksti allakukkumine on väga halb, seepärast ka pehme sisu. Rehvide eemaldamisel prõksu teinud asja asukoht küll jäi arusaamatuks, aga ilmselt oli kahju väiksem kui kellelegi pähekukkunud betoonikamakas oleks teinud.
Olen jupp aega otsinud, aga seni edutult - Oleks tarvis painduvat ja kuumakindlat metalltoru, läbimõõduga ca 3/4 või 1 tolli. Nimelt vaja ümber ehitatud autorolleri heitgaasid mootori putkast välja viia. Vana jäik keevitatud summuti aretus põrus aga mootori ja raami omavahelise vibreerimise tõttu lahti. Seega tuleks mingi pehme lahendus aretada. Ilmselt on sellised asjad olemas, aga ma ei tea terminit, mille järgi otsida Smile
(04-06-2020, 22:59 PM)ratsoup Kirjutas: [ -> ]Olen jupp aega otsinud, aga seni edutult - Oleks tarvis painduvat ja kuumakindlat metalltoru, läbimõõduga ca 3/4 või 1 tolli. Nimelt vaja ümber ehitatud autorolleri heitgaasid mootori putkast välja viia. Vana jäik keevitatud summuti aretus põrus aga mootori ja raami omavahelise vibreerimise tõttu lahti. Seega tuleks mingi pehme lahendus aretada. Ilmselt on sellised asjad olemas, aga ma ei tea terminit, mille järgi otsida Smile

esimesena viskas selle

https://www.motonet.ee/et/toode/148525/2...ikroautole

aga seal paindliitmiku nimeall väga palju asju