automoto.ee foorumid

Täisversioon: mure iveco bussi udutuledega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere kaaskuurlased , nimelt sain täna korduva , kuna bussil tagumised udutuled ja tagurpidi käigu tuli ei põle (ise olin loll unustasin enne minekut kontrollida) , kuid nüüd koju jõudes vaatasin üle nii kaitsmed kui ka pirnid , kõik pirnid terved ja kaitsmed ka terved , bussiks iveco daily 2007 , mul mõistus otsas juba , palun targemate abi.
Tasub vahel ülevaadata haagise pistikupesa. Mõnedel pesadel lülitab haagisepistiku ühendamisega sõiduki tagumise udutule lahti, kuid pesa sees oleva kontakti vahele võib ajapikku lihtsalt oksiid tekkida ning sõiduki udutuli enam ei toimi. 
Selline süsteem on vähemalt tavalisel 7 klemmisel.
kakkusin pistiku lahti , seal on hunnik juhtmeid 10-15 juhet , ja 4 neist lahti ja kuskile toppida ei oska Big Grin
Mu hussi 13 pinnisel haagise pesal sama lugu. Kipub see mikrolüliti seal kinni jääma. Tagurdust et mõjuta, aga udutuld küll. Enne ülevaatust tuleb liikuma aidata. Muul ajal üldiselt udutulest puudust ei tunne.
nii , udukad sain põlema , kuid tagurdustulesid põlema ei saanud , kust seda viga otsida Smile ,?
(28-03-2020, 16:12 PM)S1lver Kirjutas: [ -> ]nii , udukad sain põlema , kuid tagurdustulesid põlema ei saanud , kust seda viga otsida Smile ,?
 käigukasti küljes tagurdustule lüliti, vaata kas sinna vool tuleb, ja kas sealt edasi läheb kui tagurpidi käik sees
Kaitse, relee, lüliti pistik kulissi peal mäda, lüliti katki, kulissi sees mehhaaniline kulumine...Kui lüliti peal klemmid sillata siis ei hakka põlema?
ei hakanud põlema ka sillates . mõistus on otsas juba
Kaitsmed kõik üle vaadatud? Mõnikord tagurdustuli mingi täiesti seosetu kaitsme all.
(28-03-2020, 17:31 PM)olli Kirjutas: [ -> ]Kaitsmed kõik üle vaadatud? Mõnikord tagurdustuli mingi täiesti seosetu kaitsme all.
jah kaitsmed ükshaaval kõik välja nokkinud ja kõik terved
kas kulissi lülitikonn juhib massi,või plussi.
(28-03-2020, 17:41 PM)sturmbannführer Kirjutas: [ -> ]kas kulissi lülitikonn juhib massi,või plussi.
hea küsimus , kuidas see kindlaks teha Smile?
Kui lülitil üks klemm siis massi kui kaks siis tõenäoliselt plussi,